5000 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu BlackSeaRama Golf & Villas *****

Poloha

Golfový areál se nachází nad městečkem Balchik, ve vzdálenosti cca 65 kilometrů od letiště ve Varně.

Vybavení

Lobby bar, restaurace,  klub, specializovaný obchod pro golfisty a minimarket.

Stravování

Snídaně v klubové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Pláž

Písečná pláž s plážovým barem je vzdálená 5 minut jízdy od komplexu. Transfer na pláž a zpět je zajištěn personálem komplexu na vyžádání.

Sport a zábava

Golfová akademie, sauna, masáže, venkovní bazény a krytý bazén, posilovny, stolní tenis, půjčovna kol a tenisové kurty.
Golf: 18 jamkové golfové hřiště bylo vyprojektováno světoznámým hráčem Gary Player. Hřiště má par 72, délku 6.648 metrů a handicap 36 pro muže i ženy. Hřiště je otevřeno od 1.3. do 20.12. Další informace naleznete na www.blacksearama.com

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Albena