Hotel Blue Sea Tower

  Španělsko, Mallorca, El Arenal

5/5

BLUE SEA TOWER

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, El Arenal
Tento hotel není aktuálně v nabídce
STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 8 km  Nejbližší město: Palma (5 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 200 m

POPIS

Hotel nabízí 24.hod. fungující recepci, hlavní restauraci, 2 bary, 2 venkovní bazény, kulečník, vodní sporty na pláži, půjčovnu kol a motorových vozidel, herní místnost, televizní místnost, směnárna, služby lékaře, prádelna, wifi internetové připojení Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

PLÁŽ

Veřejná písčitá pláž 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

SLUŽBY ZA POPLATEK

vodní sporty na pláži, služby lékaře, prádelna, půjčovna kol a motorových vozidel, trezor

PRO DĚTI

Hotel pouze pro dospělé.

POLOHA

centrum města Palma 5 km, vzdálenost od letiště 8 km

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkon/terasa, klimatizace, telefon, TV, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

STRAVA

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, víno a pivo zdarma, za poplatek: importované nápoje a nápoje v láhvích, veškeré nápoje po 23 hod. za poplatek

SPORT A ZÁBAVA

vodní sporty na pláži, kulečník, herní místnost, televizní místnost, půjčovna kol a motorových vozidel

DODATEČNÉ INFORMACE

Od 1. 6. 2016 byla zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká osob cestujících na některý z baleárských ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1 a 2 - 2 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3 - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4 - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den. Tyto částky jsou uváděny bez DPH. V ceně je zahrnutá příruční batožina (40x20x25 cm). Batožina do podpalubí je za poplatek. Možnost dokoupení: 10 kg příruční batožina (55x40x20 cm) + přednostní nástup: 318,- Kč/ osoba/jeden směr 20 kg batožina do podpalubí: 663,- Kč/ osoba/jeden směr Rezervace míst v letadle: STANDARD 239,- Kč /osoba/jeden směr PŘEDNÍ ŘADA 583,- Kč /osoba/jeden směr EXTRA PROSTOR NA NOHY 636,- Kč /osoba/jeden směr Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná. 

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blue Sea Tower ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 310 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 307 905
dnes 9–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Mallorca

5/ 5 1 recenzí


Rosnička - Ostrava září 2017
Skutečnost byla nad očekávaní. Četl jsem recenze na hotel z roku 2016. Většina byla v negativním hodnocení na vše. Proto jsme měli s manželkou velké dilema zda ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-blue-sea-tower-balearske-ostrovy-spanelsko-z1307905/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.