Hotel Blue Swan Studios

  Řecko, Karpathos, Lefkos

5/5

BLUE SWAN

    Řecko, Karpathos, Lefkos
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

BLUE SWAN

Proč právě sem
  • Rodinná atmosféra
  • Klidné prostředí
  • Oblíbené
Poloha

Vilka stojí v mírném svahu nedaleko krásné písčito-oblázkové pláže Potali. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra letoviska Lefkos a na pláž Gialou Chorafi se dostanete asi za 20 minut. V bezprostřední blízkosti vilky je taverna, vyhlášená dobrou kuchyní, která je otevřena po celý den. Malý obchod je vzdálen asi 200 m.

Ubytování

Menší dvoulůžková studia (některá s přistýlkou) jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za poplatek) a sejfem (za poplatek). Přistýlka může být rozkládací křeslo (jen pro děti) nebo pevné lůžko. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a v prvním patře. Z balkónů je krásný výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení kontinentálních snídaní a večeří, které se podávají v taverně u vilky. Snídaně jsou servírované (pečivo, sýr, šunka, marmeláda, máslo, jogurt s medem nebo vejce, džus, káva, čaj). Večeře je servírovaná a obsahuje předkrm nebo salát, hlavní jídlo (za čerstvé ryby a mořské plody se připlácí) a dezert (zpravidla ovoce). Večeře se vybírá z jídelního lístku.

Pláž

Pláž je od studií vzdálena přibližně 450 m.

Vzdálenosti

Pláž Potali: cca 450 m
Centrum Lefkos: cca 1 km
Letiště: cca 30 km

Poznámka

Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blue Swan Studios **
Typ pláže: písčito - oblázková, písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 029 224
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Karpathos

5/ 5 1 recenzí


Tomáš F. srpen 2018
KARPATHOS. Vcelku mohu říci jedna z nejlepšcíh dovolených. Destinace i ubytování přesně dle popisu i dle mého požadavku. Rozhodně mohu doporu... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-blue-swan-karpathos-recko-z2029224/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií