Bluesun hotel Neptun

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi

4/5

Bluesun Hotel Neptun

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi
Číslo zájezdu: 1 880 719
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

dítě do 14 let na přistýlce zdarma
přímo u pláže
ALL INCLUSIVE

Obecný popis

Bluesun hotel Neptun představuje jedno z nejoblíbenějších ubytování na Makarské riviéře. Nachází se v klidnější části letoviska Tučepi.

Poloha

v blízkosti promenády, v klidnější části letoviska Tučepi.

Vybavení

hotel je součástí komplexu, který se skládá z hlavní výškové budovy hotelu Neptun a pěti 2patrových depandancí Maslinik. V hlavní budově se nachází klimatizovaná recepce (vč. sejfu), aperitiv bar, snack bar, společenská TV místnost, klimatizovaná nekuřácká restaurace, pizzerie, zahrada s bazénem s vodní hudbou, velká terasa, bar u bazénu, obchod, směnárna. Wifi k dispozici zdarma bez garance rychlosti připojení.

Ubytování

2+0 B Standart, cca 13 m2 - 2lůžkový pokoj Standart s balkonem.
2+0 BM Standart, cca 13 m2 - 2lůžkový pokoj Standart s balkonem a orientací na mořskou stranu.
2+1 BM Superior, cca 16 m2 - 2lůžkový pokoj Superior s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu.
Moderně zařízené, v roce 2014 renovované, klimatizované pokoje se sprchou, WC, balkonem, telefonem, SAT TV, fénem.
1lůžkové pokoje za příplatek 50%.

Stravování

all inclusive - plná penze (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu: pozdní snídaně (až do 11 hod.), odpolední svačina, čaj o páté, dětské občerstvení, noční občerstvení, nabídka domácích (místních) alkoholických i nealkoholických nápojů denně 10-24 hod. v restauraci, v aperitiv baru a v baru u bazénu (točené pivo, cola, džus, tonic, soda, sudové víno, rakija), 1x týdně dalmatinská večeře, 1x týdně večeře s překvapením u bazénu.

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 10 EUR/den
domácí zvíře: není povoleno
parkování: zdarma, v blízkosti hotelu

Sport a zábava

venkovní bazén, bazén pro děti, terasa na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (omezené množství), hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, 2 tenisové kurty s antukou, šipky, šachy, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, biliár, minigolf, půjčovna horských kol (dle dostupnosti), aqua gymnastika. Bohaté možnosti vodních sportů a atrakcí na blízké pláži. Možnost využití vnitřního bazénu a fitness v hotelu Alga vzdáleném cca 350 m.

Pláž

velmi pěkná oblázková, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. Vzdálenost cca 30m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • Povinné poplatky na místě
  • pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Bluesun Hotel Neptun ***
  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Tučepi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bluesun hotel Neptun ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 719
dnes zavřeno

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 1 recenzí


Katka květen 2015
Prehliadka Hotela Blueaun Neptun ****. Hotel sa nachádza neďaleko mesta Tučepi a komplex sa skladá z hlavnej budovy a piatich dvojposchodových vedľajších budov. Umiestn... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Bluesun Hotel Neptun
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi

Původní cena
11 249 Kč/os

Cena
10 451 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 719

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 451 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
5 229 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč