Hotel Bodrum Park

  Turecko, Bodrum, Yaliciftlik

Bodrum Park Resort

    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yaliciftlik
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Moc hezký hotel s rodinnou atmosférou a soukromou písčitou pláží se nachází v klidném místě stranou od všeho ruchu u vesničky Yaliciftlik, asi 16 kilometrů od Bodrumu. Vzdálenost od letiště je 40 kilometrů.

PLÁŽ

Krásná písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma, osušky na depozit.

UBYTOVÁNÍ

Clubové standardní pokoje a pokoje v hlavní budově s možností jedné přistýlky jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT / TV, minibarem za poplatek, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, trezorem za poplatek a balkonem. Rodinné pokoje na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

Ultra All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost snacků, zmrzliny, palačinek. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3x a la cart restaurace (Turecká – 1x za pobyt zdarma, dále italská a rybí - nutná rezervace), snack bar, 3 bary, obchod, hlavní bazén, dětský bazén, miniklub, lékař, obchody, prádelna, WiFi zdarma, kadeřnictví, sauna, SPA centrum, diskotéka, tenisový kurt, aquapark, vnitřní bazén.

AKTIVITY

Animační programy, stolní tenis, šipky, kulečník, posilovna, dětské hřiště, vodní sporty a plážové sporty, tenis, mini fotbal, potápění.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bodrum Park ****
Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 124
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-bodrum-park-resort-bodrum-turecko-z1830124/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.