1000 m od pláže | Typ pláže: špatný přístup, betonová plata, molo, kamenitá

Popis

Popis hotelu Bravamar ***

Poloha

V malebném městečku Ribeira Brava, cca 20 km od Funchalu (2x denně hotelový bus zdarma, mimo víkend). Přímo u mořského pobřeží a malého centra s obchody, restauracemi a bary.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, na střese menší bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV, trezor za poplatek, set na přípravu čaje a kávy.
DRSV: viz DR, výhled na moře.
DRS: viz DR, balkon.
DRSVS: viz DRS, výhled na moře.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu (v některé z blízkých restaurací).

Pláž

Písečno-oblázková pláž cca 200 m, u pláže bazén se slanou vodou a terasa s lehátky a slunečníky za poplatek.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

Služby průvodce pouze na telefonu (bez možnosti zakoupení výletů).

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a u bazénu.
Za poplatek: internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

40 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Madeira