1000 m od pláže | Typ pláže: molo, kamenitá, špatný přístup, betonová plata

Popis

Popis hotelu Bravamar ***

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Tento hotel v srdci půvabné malé pobřežní vesnice Ribeira Brava se nachází jen 25 minut od města Funchal. Od moře je vzdálen 80m, od pláže a mořských bazénů v Ribeira Brava pouhých 200m. Hotelový schuttle bus Vás 3x denně dopraví do centra Funchalu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce otevřená 24 hodin denně , restaurace, snack bar, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, úschovna zavazadel, půjčovna aut. Hotel Bravamar má střešní bazén s lehátky, od kterého je také příjemný výhled na moře.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vkusně vyzdobené a plně vybavené moderním zařízením, přičemž většina z nich nabízí výhled na město a okolní hory nebo přes Atlantický oceán. K vybavení patří koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů (na vyžádání na recepci), telefon s přímou volbou, SAT-TV, trezor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení anglických snídaní nebo polopenze.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Madeira