Brzet Hotel a Pavilony

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

3/5

Pavilony Brzet

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie
Výhody nabídky
  • U krásné oblázkové pláže
  • V docházkové vzdálenosti od města Omiš
  • Možnost výletů lodí po řece Cetinje
Letovisko

Omiš
Praha: 1 065 km, Brno: 920 km, Bratislava: 830 km

Umístění

Komplex pavilonů leží ve svahu nad krásnou oblázkovou pláží, naproti ostrovu Brač, cca 2 km od města Omiš; obchod s nápoji a pečivem cca 100 m od hotelu.

Pláž

Krásná úzká oblázková pláž s čistou vodou a s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro děti, se nachází přímo před hotelem, přístup přes místní komunikaci.

Hotel

Centrální recepce, trezor na recepci, restaurace s terasou, parkoviště, WiFi v prostoru recepce zdarma; parkování

Pokoje

Menší dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (na zpětné ověření možnost ubytování i 2 dětí). Pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, TV, minichladničku a balkon na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet, u večeře neomezená konzumace místních nápojů - červené a bílé víno, ovocná šťáva a voda.
Hotelová restaurace

Rekreace

Za poplatek půjčovna kol, rafting na řece Cetinje.
Možnost procházek do nedalekého Omiše s posezením v místních vinárnách.Ve městě se rovněž nachází pevnosti Mirabela a Fortica nebo mnoho kostelů. Nedaleko města je rovněž možné vyzkoušet zipline stezku v kaňonu řeky Cetiny.

Informace

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.
Parkování v termínu 15.6 - 15.9. za poplatek 3 EUR/den.
Domácí mazlíček povolen za poplatek 15 EUR/den - na vyžádání
Dětská postýlka za poplatek 3 EUR/den - na vyžádání

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Pavilony Brzet ***
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Omiš

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Brzet Hotel a Pavilony ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 539 280
dnes 8–20 h

Hodnocení

3/ 5 21 recenzí

Zdeněk září 2022 Dobrá volba - podruhé. Přesně před rokem jsem psal recenzi na tento hotel. Po roce konstatuji, že platí i letos to samé. Objednáno a zaplaceno přes ***. ... celá recenze

Daisy červenec 2022 Hotel Brzet. Jednoduché ubytovanie,strava otras,2x hudobný večer.... celá recenze

Alena červenec 2022 Pro nenáročné. Celkově je hotel průměr. Výměna ručníků denně funguje, koše s odpadky také. Vytření podlahy a sprcha už je horší. Postele pohodl... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací