Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Buccament Bay Resort *****

Poloha: Hotel Buccament Bay Resort má 105 pokojů typu suite, obklopuje ho pěkná tropická zahrada, pláž a zátoka Buccament Bay. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou několik minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na ostrově St. Vincent je vzdáleno cca 27 km od hotelu což představuje cca 50 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, kavárna, 2 bazény, hlídání dětí na vyžádání, lázně, masáže, Wi-fi v areálu hotelu, konferenčí místnosti a prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, Ipod dokovací stanice za poplatek, telefon, minibar, trezor, Ipod dokovací stanice, CD/DVD přehrávač, balkon nebo terasa. Pokoje s privátním bazénem za příplatek.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, tenis, plážový volejbal, fotbal, vodní sporty na pláži, potápění.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Svatý Vincent a Grenadiny, přílet na Svatý Vincent a Grenadiny, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrovů Svatý Vincent a Grenadiny, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Hotely Svatý Vincent a Grenadiny