Cala di Lepre Park Hotel & Spa

  Itálie, Sardinie, Capo d'Orso

Park Hotel & SPA Cala di Lepre

    Itálie, Sardinie, Capo d'Orso
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

bazén, bazén s mořskou vodou, vířivka, parkoviště, wi-fi, pes zakázán, sauna, wellness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, výhled na moře, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou, vilka / dvojvilka, Dobíjecí stanice, Family hotel,

Popis

Čtyřhvězdičkový hotel Cala di Lepre se nachází v přímořské lokalitě Cala’Orso, 3 km od města Palau a 39 km od msta Olbia na severu Sardinie. Nejbližší pláž leží cca 200-600 metrů od ubytování. Na pláži je možné využít za příplatek plážového servisu (omezená kapacita, bez možnosti rezervace). V červenci a srpnu činí poplatek za plážový servis 30 €/den v 1. řadě, 22 €/den v 2. řadě, 15 €/den v dalších řadách. V ostatních měsících činí poplatek za plážový servis 20 €/den v 1. řadě, 15 €/den v 2. řadě, 10 €/den v dalších řadách.
Hotel nabízí ubytování typu Parco a Golfo. Ubytování typu Parco se nachází v klidné zóně komplexu, cca 400-600 metrů od moře, zatímco pokoje typu Golfo se nachází v centrální části hotelu a od pláže jsou vzdáleny cca 200-400 metrů. Vedle ubytování v krásných hotelových pokojích nabízí hotel také řadu služeb. Mezi nejzajímavější služby patří soukromé wellness centrum s venkovními bazény, vířivkou, parní lázní, saunou, tělocvičnou a relaxační zónou. Vstup do wellness centra je zpoplatněn a je omezen věkem 14 let. Mimo běžné vstupné do wellness centra, nabízí hotel speciální balíčky s výběrem relaxačních procedur (za poplatek, na vyžádání).
Dále jsou pro hosty k dispozici dva venkovní bazény se slanou vodou, sportovní zařízení (volejbalové hřiště, tenisové hřiště, fotbálek), Wi-Fi připojení na recepci, v pokojích a u bazénu, parkoviště a dobíjecí stanice pro elektromobily. V letních měsících je ve vymezených časech zajištěn animační program pro děti od 3 do 14 let a pro dospělé večerní zábava s představeními nebo živou hudbou.
Stravování formou polopenze (HB). Snídaně formou bufetu. Přímo v hotelu je pak možné si připlatit obědy, nebo využít nabídky speciálního brunche, který hotel připravuje. Na vyžádání je možné domluvit pobyty pouze se snídaní.

Standard Parco + HB double(2)

Pokoje Standard Parco se nachází v klidné části komplexu, ve vzdálenosti cca 400-600 metrů od moře. Jsou vybaveny manželskou postelí (na vyžádání dvěma oddělenými lůžky nebo jedním lůžkem a dětskou postýlkou), klimatizací, TV, telefonem, minibarem a trezorem. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a verandu se dvěma židlemi a stolkem.

Superior Parco + HB double(2)

Pokoje Superior Parco se nachází v klidné části komplexu ve vzdálenosti cca 400-600 metrů od moře. Ubytovat se v nich mohou 2 dospělé osoby a 1 dítě do 14 let. Jsou vybaveny manželskou postelí (na vyžádání dvěma oddělenými lůžky), rozkládací pohovkou, klimatizací, TV, telefonem, minibarem, fénem a trezorem. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a verandu se dvěma židlemi a stolkem. Na vyžádání je možné nahradit jedno samostatné lůžko dětskou postýlkou.

Standard Golfo + HB double(2)

Pokoje Standard Golfo se nachází v hlavní části hotelu, cca 200-400 metrů od moře. Jsou vybaveny manželskou postelí (na vyžádání dvěma samostatnými lůžky), klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou a terasu se stolem a dvěma židlemi.

Deluxe Parco + HB double(2)

Elegantní, před nedávnem zrenovované, pokoje Deluxe Parco se nachází v klidné části hotelu, cca 400-600 metrů od moře. V pokoji se mohou ubytovat 2 dospělé osoby a 1 dítě do 14 let. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí (na vyžádání dvěma samostatnými lůžky), rozkládací pohovkou, klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou a terasu se stolem a dvěma židlemi.

Superior Golfo + HB double(2)

Pokoje Superior Golfo se nachází v hlavní části hotelu, cca 200-400 metrů od moře. V pokoji se mohou ubytovat 2 dospělé osoby a 1 dítě do 14 let. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí (na vyžádání dvěma samostatnými lůžky), rozkládací pohovkou pro jednu osobu, klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou a terasu se stolem a dvěma židlemi.

Suite Deluxe Parco + HB room(2)

Nedávno zrekonstruované Suite Deluxe Parco pro 2-4 osoby jsou složeny z ložnice s manželskou postelí, propojené s obývací částí s rozkládací pohovkou. Nachází se v klidné zóně komplexu, ve vzdálenosti 400-600 metrů od moře. Jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou a terasu se stolem a dvěma židlemi.

Suite Deluxe VM Golfo + HB room(2)

Elegantní, před nedávnem zrekonstruované Suite Deluxe Golfo s výhledem na moře pro 2-4 osoby jsou složeny z ložnice s manželskou postelí, propojené s obývací částí s rozkládací pohovkou. Nachází se v hlavní části hotelu ve vzdálenosti 200-400 metrů od moře. Jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou a terasu se stolem a dvěma židlemi.

Deluxe Golfo VM + HB double(2)

Suite Golfo s výhledem na moře pro 2-4 osoby jsou složeny z ložnice s manželskou postelí a samostatného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou. V pokoji je možné ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let. Nachází se v hlavní části hotelu ve vzdálenosti 200-400 metrů od moře. Jsou vybaveny 2 klimatizacemi, 2 TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem. Mají vlastní koupelnu se sprchou, terasu se stolem a dvěma židlemi a menší zadní terasu.

Senior Suite Deluxe Parco + HB bilo(3)

Senior Suite Deluxe Parco pro 3 – 6 osob se skládá ze 2 ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, 2 koupelen a verandy se stolem a 2 židlemi. Nachází se v klidné zóně cca 400-600 metrů od moře. Jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem.

Senior Suite Deluxe VM + HB bilo(3)

Senior Suite Deluxe Golfo VM pro 3 – 6 osob se skládá ze 2 ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, 2 koupelen a verandy se stolem a 2 židlemi. Nachází se v hlavní části hotelu cca 200-400 metrů od moře. Jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a fénem.

Vzdálenost k moři: 500[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Standard Parco + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Superior Parco + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Standard Golfo + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Deluxe Parco + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Superior Golfo + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Suite Deluxe Parco + HB room(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Suite Deluxe VM Golfo + HB room(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Deluxe Golfo VM + HB double(2) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Senior Suite Deluxe Parco + HB bilo(3) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,
Cena Senior Suite Deluxe VM + HB bilo(3) zahrnuje:
 • klimatizace, polopenze, povlečení, ručníky,

Základní cena nezahrnuje

Cena Standard Parco + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Superior Parco + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Standard Golfo + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Deluxe Parco + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Superior Golfo + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Suite Deluxe Parco + HB room(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Suite Deluxe VM Golfo + HB room(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Deluxe Golfo VM + HB double(2) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Senior Suite Deluxe Parco + HB bilo(3) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,
Cena Senior Suite Deluxe VM + HB bilo(3) nezahrnuje:
 • plážový servis,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Název hotelu dle pořadatele: Park Hotel & SPA Cala di Lepre ****
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Palau

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Cala di Lepre Park Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 706 223
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Park Hotel & SPA Cala di Lepre
    Itálie, Sardinie, Capo d'Orso

Cena
19 320 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 706 223

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 320 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
690 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
440 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč