Popis

Popis hotelu Caldera's Dolphin Suites ****

Výhody
  • malý hotel s klidnou polohou
  • vyhřívaný venkovní bazén
  • snídaně nebo polopenze
Popis hotelu

Malý hotel s klidnou polohou. Vyhřívaný venkovní bazén. Snídaně nebo polopenze.

Poloha

klidná, na jihozápadní části ostrova. Místní centrum cca 500 m. Hlavní město Fira cca 7 km - 2x denně kyvadlová doprava od hotelu. Letiště cca 7 km.

Pláž

pláž Themes Cadera Beach cca 1 km. Pláž Perivolos Beach cca 4 km - 3x denně kyvadlová doprava od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

14 pokojů, recepce, restaurace, bar. V zahradě vyhřívaný bazén, opalovací terasa, bar u bazénu. Lehátka a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Suuperior pokoje (A2A): cca 28 m2, renovované, klimatizace, telefon, sat. TV, kávovar, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Junior suite (A2B/A3B): cca 33 m2, navíc posezení, jinak jako A2A.

Junior suite Deluxe (A2C): vana nebo sprcha, vířivka, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou a-la-carte. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou a-la-carte nebo formou výběru z menu nebo formou bufetových stolů (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Sport/aktivity

za poplatek: bohaté vyžití v místním centrum letoviska Megalohori. Vybrané vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4.

Info (vlastní dopravou)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4.

Upozornění (letecky)

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Santorini