Popis

Popis hotelu Campanile Maine Montparnasse

Poloha

Hotel se nachází 15 minut chůze od mrakodrapu Montparnasse a stejnojmenného vlakového nádraží. Stanice metra Pernety je od hotelu vzdálena cca 350 metrů. Metrem se za pár minut dostanete na třídu Champs-Elysées. Divadlo Gaité-Montparnasse stojí jen 500 m od hotelu. K lucemburským zahradám dojdete pěšky za cca 20 minut.

Vzdálenosti

Mrakodrap Montparnasse - 15 minut chůze,Vlakové nádraží - 15 minut, Stanice metra Pernety - cca 350 m.

Ubytování

Dvoulůžkové STUDIO: klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou,WC, telefon, TV, vysoušeč vlasů.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, konferenční sál, výtah, parkoviště (za poplatek), snídaňová místnost, bar.

Tip

Na přání klienta můžeme nabídnout jiný typ pokoje, upravit termín, délku pobytu a typ stravování, případně zkombinovat různá pobytová místa a hotely. Transfery letiště-hotel-letiště (nejsou-li v ceně) zajišťujeme na vyžádání za příplatek. Jedná se o privátní transfery (pouze pro Vás), cenu transferu Vám rádi zjistíme.

Doprava

Zájezdy jsou připravovány "na míru" dle požadavku klienta. Uvedené ceny platí v případě dostupnosti volných míst v optimálních knihovacích třídách na pravidelných linkách.

Program

Pobyt na 2 noci/ 3 dny.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Paříž a okolí