Přímo u pláže

Popis

Popis hotelu Camping & Bungalows Vadvirág

Jeden z největších kempů a rekreačních míst jižního balatonského pobřeží se nachází v Balatonszemesi, přímo na břehu jezera. Kempink činí přitažlivým téměř 850 metrů dlouhá vlastní pláž, pěkné bungalovy. Hosté si mohou vybírat z mnoha možností sportování: tenisový kurt, minigolfové hřiště, fotbalové hřiště, stolní tenis, košíková. Na děti zde čeká dětské hřiště. V hlavní sezóně poskytují dokonalé uvolnění animační programy pro děti i dospělé. Kempink je od roku 2009 evidován jako kempink mimořádně vhodný pro děti. Ubytování je nabízeno v bungalovech pro 4 osoby (Viola, Kamila), s možností jedné přistýlky. Bungalovy jsou standardně vybavené vstupní krytou terasou s nábytkem, dvěma ložnicemi, obývací místností (s možností přistýlky), WC, koupelnou s umývadlem a sprchou a kuchyňským koutem. Bungalovy jsou vybaveny ložním prádlem i ručníky, nutno si pouze přivézt vlastní čistící prostředky. Možnost Wi-Fi připojení za poplatek (signál pouze v blízkosti recepce a v bufetu).Není k dispozici PC. Platí zákaz vstupu psů na pláž a jejich koupání v Balatonu.

Možnost stravování - vybavení kuchyně

V každém bungalovu je vybavený kuchyňský kout - elektrický vařič, lednice, kávovar.

Možnost koupání

Ke komplexu patří vlastní 600 m dlouhá travnatá pláž u břehu jezera Balaton vedle bungalovů, blízká městská pláž nabízí bazén, perličkové lázně, masáž, skluzavku atd.

Výlety do okolí

Do celého okolí Balatonu (vinařská turistika, folklor, památky...).

Parkování (počet)

u objektu (1)

GPS

46,800331, 17,735472

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Hotely Západní Maďarsko