Popis

Popis hotelu Camping Carpe Diem ****

Výhody
  • kemp nabízející zázemí pro děti
  • vodní svět s několika bazény a tobogány
Popis hotelu

Kemp nabízející zázemí pro děti. Vodní svět s několika bazény a tobogány.

Poloha

v zalesněném a kopcovitém terénu. Obchody cca 800 m. Restaurace a bary cca 1 km. Centrum Vaison la Romaine cca 1,5 km.

Vybavení

restaurace, bar, minimarket, pračka (žeton cca 5 €) a sušička (žeton cca 3 €). Lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

Třípokojové mobilní domy (F4M): cca 21 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj, malý kuchyňský kout (kávovar, mikrovlnná trouba, chladnička, sporák), sprcha, WC, terasa.

Třípokojové mobilní domy (F6F): cca 26 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 místy na spaní, klimatizace, myčka na nádobí, TV, jinak jako F4M.

Čtyřpokojové mobilní domy (F8F): cca 31 m2, ložnice s dvoulůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 místy na spaní, jinak jako F4M.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, minigolf. Animace v červenci a srpnu. Za poplatek: tenis (cca 1,5 km), golf (cca 30 km), jízda na koni (cca 3 km), srufování (cca 40 km).

Internet

WiFi zdarma na baru, jinak za poplatek (cca 5 €/den).

Wellness

za poplatek: vodní svět - 3 venkovní bazény (z toho 2 vyhřívané), 1 krytý vyhřívaný bazén, brouzdaliště pro děti do 6 let, vícestopé tobogány, tobogán Spacebowl (min. výška postavy 140 cm).

Děti

dětské hřiště, miniklub (4-12 let, červenec-srpen), kluby pro starší děti (8-12 let, 13-17 let, červenec-srpen), dětský hrad, herní místnost. Dětská postýlka+židlička+vanička na vyžádání a za poplatek cca 30 €/týden, nabízeno v mimosezóně - tj. kromě 24.6.-1.9. Max. počet osob nesmí být překročen.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 35 €/týden; lázeňská taxa: cca 0,55 €/den/osoba od 13 let, platba na místě; na místě se platí: kauce cca 290 €/objekt/pobyt, ručníky cca 6,50 €/osoba/pobyt, ložní prádlo cca 15 €/dvoulůžko nebo cca 10 €/1 lůžko, závěrečný úklid provede host nebo bude z kauce strženo cca 90 €; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 30.6.-31.8. sobota/7 nocí; příjezd/minimální délka pobytu: 16/10 h.; platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

Výhodná nabídka: 15% sleva při minimálním pobytu od 14 nocí v termínu příjezdu 24.3.-24.6.2018 a 18.8.-20.10.2018.

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Provence-Alpes-Côte d'Azur