Camping Les Prairies De La Mer

  Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Port Grimaud

1/5

Les Prairies de la Mer - mobilhomy

  Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Port Grimaud
Číslo zájezdu: 2 042 481
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

Caravan camping Les Prairies de la Mer *****
pobytový zájezd v klimatizovaných mobilhomech u zálivu St.Tropez

Francouzská riviéra je okouzlující pobřeží s bohatou historií lemující francouzskou pevninu od Marseille až po Menton. Návštěvníci z celého světa jsou sem přitahování nejen příznivými klimatickými podmínkami danými blízkostí přímořských Alp s úchvatnou přírodou a azurovým mořem s písečnými plážemi, ale i atraktivními letovisky a množstvím kulturních památek. Mezi nejvyhledávanější místa na Riviéře patří proslulé St.Tropez a 4 km od něj vzdálené malebné městečko na laguně Port Grimaud. Vodní kanály, které protkávají celé městečko, jsou plné mořských a sladkovodních ryb. V centru Port Grimaud je mnoho útulných restaurací s výbornou kuchyní včetně sezónní nabídky čerstvých ústřic.

?Ubytování je zajištěno v mobilhomech v luxusním campingu Les Prairies de la Mer *****, v těsné blízkosti městečka Port Grimaud. Mobilhomy jsou vzdáleny cca 150m od moře. Areál je vzdálen necelé 4 km od proslulého Saint Tropez kam se lze mimo autobusu vypravit pěšky, na kole či in-linech po pěší stezce podél moře.

UBYTOVÁNÍ S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU 2022

mobilhomy pro 4-6 osob s WC, sprchou, 2 oddělené ložnice, obytná kuchyň

Doprava

AUTOBUSOVÁ - dálkový autobus (klimatizace, WC a DVD), odjezd autobusu v pátek, návrat následující neděli v odpoledních hodinách (autobus zůstává v místě pobytu). Bližší informace v programu níže.
ODJEZDY U AUTOBUSOVÝCH TERMÍNŮ: 17:00 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická, dále možný nástup Beroun a Plzeň.

Možnost VLASTNÍ dopravy (pronájem celého mobilhomu - ceník u jednotlivých termínů).
U autobusových termínů lze zakoupit pouze dopravu:
obousměrnná jízda = 5 400,-Kč/os.
jednosměrná jízda = 3 000,-Kč/os.

Ubytování

V luxusních mobilhomech s klimatizací pro 4 - 6 osob (4 dospělé osoby + 2 děti do 10 let, nebo max. 5 dosp. osob), které mají dvě oddělené ložnice se zvláštním vchodem, WC, sprchu a plně vybavenou obytnou kuchyň (plynový sporák, lednice, nádobí) s rozkládací pohovkou, teplou i studenou vodou. Karavany jsou umístěny mezi množstvím zeleně a před každým z nich je zahradní nábytek se slunečníkem. Vedle každého mobilhomu je jedno parkovací místo pro osobní automobil v ceně Vašeho pobytu.*

* U správce mobilhomu (sídlí u vrátnice-bude popsáno v pokynech k zájezdu) si při Vaší registraci příjezdu vyžádáte samolepku pro volný vjezd Vašeho automobilu do kempu. Samolepku si po té dle pokynů vyzvednete na recepci kempu. Pro každý mobilhome je povolení k vjezdu zdarma pouze pro jeden automobil, a to po celou dobu Vašeho pobytu.

Stravování

VLASTNÍ. V areálu se nachází minimarket se základními potravinami, několik restaurací a rychlá občerstvení. V městečku Port Grimaud se nachází též množství atraktivních restaurací či kaváren.

Zábava / fakultativní výlety

Areál je vybaven vším potřebným pro náročnou klientelu: prostorný bazén ve stylu oázy (volný přístup všem hostům), exotické SPA (za poplatek), minimarkety, restaurace, plážové bary, bufety, diskotéky/kluby, půjčovna sportovních potřeb, tenisové kurty, nohejbal, plážový volejbal i házená, stolní tenis, půjčovna kol a další...
NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ (u autobusové dopravy - lze zakoupit u delegáta) :
Saint Maxime (trhy)
Saint Tropez
Kaňon Verdon
Hrad Grimaud
Večerní Lunapark a další...

Pláž

Pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem do moře, přístupné pouze klientům kempu (bezplatný vstup). U pláže k dispozici sprchy a WC. V blízkosti Grimaud je také nudistická pláž.

Další informace

- KAUCE za karavan 100,- Eur u vlastní dopravy / 50,- Eur u autobusové dopravy (kauce bude vrácena při odjezdu po předání karavanu provozovateli)
- ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA
- NUTNO S SEBOU VZÍT VLASTNÍ POVLEČENÍ A RUČNÍKY! (možno zapůjčit na místě za cca 18 Eur/os./pobyt)
- u autobusové dopravy první den po příjezdu do kempu a ve čtvrtek nebo pátek, odjezd do blízkého hypermarketu s potravinami a dalším zbožím (ceny srovnatelné jako v ČR)
- v areálu možno zapůjčit jízdní kolo (cca 25,- Eur/den)
PŘÍPLATKY (autobusový zájezd):
- při obsazení mobilhomu 3 osobami 5 000,-Kč termín 26.6.-3.7.22, 4 500,-Kč termín 9.9.-18.9.22
- při obsazení mobilhomu 2 osobami 10 500,-Kč termín 26.6.-3.7.22, 9 500,- Kč termín 9.9.-18.9.22

Slevy

- děti do 12 let jako 5.-6. osoba v mobilhomu platí pouze 5 400,- Kč (u autobusové dopravy)
- u autobusové dopravy 5. osoba v mobilhomu - sleva 5% z ceny zájezdu (slevu lze rozpočítat na všechny osoby v mobilhomu)

Vybavení

V kempu naleznete mimo jiné samoobsluhy, restaurace, bankomat, bazén, směnárnu, trezory pro úschovu cenností či internetovou kavárnu.

Základní cena zahrnuje

  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: dopravu dálkovým autobusem s WC, klimatizací a DVD (autobus zůstává v místě pobytu), 7x ubytování, spotřebu energií, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
  • VLASTNÍ DOPRAVA: 7x ubytování, spotřebu energií, parkování pro 1 automobil přímo u mobilhomu + neomezený vjezd do kempu po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku.
  • UPOZORNĚNÍ:
  • - KAUCE za karavan 100 EUR/pobyt u vlastní dopravy a 50 EUR/pobyt u autobusové dopravy (kauce bude vrácena při odjezdu po předání karavanu)
  • - ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA
  • - NUTNO S SEBOU VZÍT VLASTNÍ POVLEČENÍ A RUČNÍKY! (možno zapůjčit na místě za cca 18 Eur/os./pobyt)

Základní cena nezahrnuje

  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK), stravování, turistická taxa 0,60 Eur/den/osoba (hradí se na místě), závěrečný úklid mobilhomu, kauce 50 EUR/pobyt (hradí se na recepci provozovateli-vrací se při předání mobilhomu), povlečení.
  • VLASTNÍ DOPRAVA: komplexní cestovní pojištění, stravování, turistická taxa 0,60 Eur/den/osoba (hradí se na místě), závěrečný úklid karavanu, kauce 100 EUR/pobyt (hradí se na recepci provozovateli-vrací se při předání mobilhomu), povlečení.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TRAVEL SPORT spol. s r.o., IČ 00563838.
Název hotelu dle pořadatele: Les Prairies de la Mer - mobilhomy
Lokalita dle pořadatele: Azurové pobřeží, Port Grimaud

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Camping Les Prairies De La Mer ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 481
dnes zavřeno

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Provence-Alpes-Côte d'Azur

1/ 5 1 recenzí


Klient CK Victoria červenec 2016
Děsivá cesta s CK V**** (zájezd zakoupený přes CK **** s.r.o.). Pro cestovatele, kteří hodlají vyrazit s CK V**** autobusem do Port Grimaud. Uvádím naši zkušenost a to formou dopisu, zaslaného t... celá recenze

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Les Prairies de la Mer - mobilhomy
  Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Port Grimaud

Cena
19 890 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 481

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
880 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
660 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč