Camping Val di Sole

Itálie, Trentino - Alto Adige, Pejo Fonti

5/5

Kemp Val di Sole

  Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Pejo, Pejo Fonti
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

V areálu tohoto oblíbeného kempu se nachází recepce, mini market a bar. Pro skupiny je k dispozici také společenská místnost.
Vybavení a služby:
recepce, bar/restaurace, společenská místnost, mini market v areálu, lyžárna
Ubytování:
v moderních a komfortních bungalovech s vlastním sociálním zařízením
BGV TYP A – 35 m2, bungalov pro 4 nebo 5 osob, 2 ložnice (1x palanda), obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV, telefon, fén, jedno samostatné lůžko pro 5. osobu
BGV TYP B – 21 m2, jednopokojový bungalov pro 3/4 osoby, kuchyňský kout, TV, telefon, fén
Vzdálenosti:
2 km od Cogola, 1,5 km od lyžařských vleků Pejo Fonti, 200 m od zastávky skibusu

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Camping Val di Sole

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 990 545
dnes 12–18 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Trentino - Alto Adige

5/ 5 1 recenzí


AZ únor 2014
Kemp Val di Sole. vše bylo v pořádku jak bylo domluveno. Jen příjezdová cesta k bungalovu byla posypána štěrkem až druhý den..:-((... celá recenze

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.