Camping Village Talamone

  Itálie, Toskánsko, Talamone

Talamone / Talamone Camping Village

  Itálie, Toskánsko, Talamone
Číslo zájezdu: 1 498 998
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 14 let, po dobu max. 7 nocí.

Charakteristika

moderní středisko se nachází na panoramatickém místě v Národním parku Maremma cca 450 m od pláže. Nabízí dobré zázemí pro různé sporty a doporučujeme ho všem, kteří vyhledávají dovolenou v kontaktu s přírodou. Všechny bungalovy a vilky jsou obklopeny zelení. Mají verandu a nabízí se z nich výhled na moře.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda. Vilky Leonardo jsou novější a jsou vybaveny TV.
Camping Cottage - pokoj s manželskou postelí a gaučem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, dětské hřiště, tenisové kurty, plážový volejbal, ping pong, hřiště na minikopanou, šlapadla, kánoe, animační programy, miniklub pro děti, minimarket, minibus z / do Talamone a na pláž, parkoviště, WiFi.

Pláž

450 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Základní cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (od 01.06.) a plážový minibus, závěrečný úklid, vstup do bazénu a na sportoviště, miniklub a juniorklub, animační programy, WiFi, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna; dětská postýlka nebo 3. přistýlka 10 €/den; plná penze 33 €/os./den, polopenze 20 €/os./den, malé zvíře 5 €/.noc

Příplatky

cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čsad Tišnov, IČ: 46905952. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Talamone / Talamone Camping Village
  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Talamone

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Camping Village Talamone ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 450 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 498 998
dnes 7.30–20 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Talamone / Talamone Camping Village
  Itálie, Toskánsko, Talamone

Cena
9 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 498 998

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč