50 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Capsis Hotel Rhodes *****

Hotel Sofitel Capsis *****
Ixia

Luxusní hotelový resort pro náročné klienty, umístěn v krásné rozlehlé zahradě s palmami. Hotel doporučujeme pro firemní turistiku.

Poloha: Hotel leží nad známou pláží Ixie v historické části Ixie. 5 km od města Rhodos a 15 km od mezinárodního letiště.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, konferenční místnosti, TV místnost, nákupní zóna, butiky, heliport, půjčovna jachet. 2 venkovní bazény z toho jeden sladkovodní a hlavní bazéne ve tvaru laguny se slanou vodou a s jacuzzi, skluzavkami, hydromasážemi, 1 vnitřní bazén. Terasa na slunění s lehátky slunečníky zdarma. V hotelu se nachází pro vaši relaxaci umělé jezero v krásné tropické zahradě. Kongresové centrum.

Pláž: Pláž s hrubým pískem leží cca 200 m od hotelu přes silnici (možnost využít podchodu pod silnicí).

Pokoje: Luxusní dvoulůžkové pokoje mají koupelnu/WC, TV/sat., individuální klimatizaci, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů. Balkon. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Maximální obsazenost: 3 dospělí nebo 2 dospělí +1 dítě.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka: Za poplatek: tenis, stolní tenis, fitness, biliár, squash (150 m od hotelu). Zdarma: volejbal, basketbal. Na pláži široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Zábava: 3x týdně řecké a mezinárodní večerní představení pro děti i dospělé.

Pro děti: Dětský animační program, dětský bazén se skluzavkou, dětské postýlka (za poplatek), mini club (pro děti od 4 do 10 let). Zvláštnosti: V hotelu se nachází kancelář honorárního konzulátu ČR.

Oficiální kategorie: De Luxe (*****)

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Rhodos