Hotel Casa Lina

Itálie, Benátsko, Caorle - Ponente

CASA LINA

  Itálie, Benátsko, Caorle, Caorle - Ponente
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

menší apartmánový dům leží přímo na hlavní ulici, která se večer mění v rušné korzo a je v blízkosti pláže. Vhodné pro všechny věkové generace.

Ubytování

apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, balkon. B4: (max. 4 osoby) (v 1. patře) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání, 28 €/ týden, příp. možno vzít vlastní.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

800 m.

Vzdálenost od pláže

150 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže s plážovým servisem za poplatek, část pláže volná. Speciální cena při objednání plážového servisu současně s pobytem (platba na místě).

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě
  • spotřeba energií 40 €/ apartmán/ pobyt.
Pobytová taxa
  • cca 0,80 €/ osoba od 12 let/ den (max. 5,60 €)
Nepovinné příplatky: závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 50 €/ apartmán, ložní prádlo 6 €/ osoba, plážový servis 65 €/ týden (22/5-25/9), 30 €/ týden (do 22/5). Kauce: 100 €/ apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: CASA LINA
  • Lokalita dle CK: Severní Jadran
  • Místo dle CK: Caorle

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Casa Lina
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 754 767
dnes 8–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

CASA LINA
  Itálie, Benátsko, Caorle, Caorle - Ponente

Cena od
5 623 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 754 767

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
22 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč