Hotel Centara Ceysands Resort & Spa

  Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Bentota

5/5

Centara Ceysands Resort & Spa

    Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Bentota
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody
  • na klidném místě mezi oceánem a řekou
  • Spa centrum s wellness procedurami
  • široká nabídka vodních sportů
Popis hotelu

Na klidném místě mezi oceánem a řekou. Spa centrum s wellness procedurami. Široká nabídka vodních sportů.

Poloha

klidná, přímo u moře, na pevnině mezi oceánem a řekou Bentota (hotelový trajekt přes řeku). Centrum letoviska s obchody cca 500 m. Restaurace a bary cca 1 km. Letiště Colombo 90 km.

Pláž

přímo na písečné pláži s jemným pískem.

Vybavení

v roce 2013 kompletně zrenovovaný hotel se 165 pokoji. K dispozici vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, úschovna zavazadel, 1 restaurace, 2 a la carte restaurace, 3 bary, TV místnost, obchody, obchod se suvenýry, prádelna. V zahradě bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje superior (A1A/A2A/A3A): cca 38 m2, klimatizace, sat. TV, telefon, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, fén, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

dvoulůžkové pokoje superior (A1B/A2B/A3B):cca 39 m2, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.

dvoulůžkové pokoje deluxe (A1C/A2C/A3C): cca 44 m2, jinak jako A2A.

dvoulůžkové pokoje deluxe (A1D/A2D/A3D): cca 39 m2, spojovací dveře, terasa s výhledem na bazén, jinak jako A2A.

rodinné pokoje (A1E/A2E): cca 69 m2, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A.

suite (A1F/A2F/A3F/A4F/A5F): cca 69 m2, navíc vana, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů nebo výběru z menu. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 24.00 h. Snacky od 15.30 do 16.30 h. Odpolední káva, čaj.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, volejbal. Za poplatek: vodní sporty (jízda na banánu, surfování, plachtění, vodní lyže, potápění, rybaření).

Internet

WiFi zdarma, internetový koutek za poplatek.

Wellness

za poplatek: Spa centrum s wellness procedurami, ayurvédské a thajské masáže, vířivka.

Děti

vestavěný dětský bazén, miniklub, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Za poplatek: hlídání dětí.

Info (letecky)

místní kategorie: 4,5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Centara Ceysands Resort & Spa *** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 541
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kalutara

5/ 5 3 recenzí


Anna Nováková říjen 2017
PROHLÍDKA HOTELU CENTARA CEYSANDS RESORT & SPA ****. Hotel se nachází v oblasti Bentota (jihozápadní část Srí Lanky). Leží mezi řekou a oceánem - klienti se dostaví na recepci, která ... celá recenze


Lucka K. říjen 2016
Prohlídka hotelu Centara Ceysands Resort. Hezký, nově vypadající hotel. Do hotelu se dostanete hotelovou loďkou, protože leží na poloostrově mezi řekou a oceánem. ... celá recenze


MP říjen 2015
Prohlídka hotelu Centara Ceysands Resort & Spa ****. Parádní zážitek! K hotelu se dá dostat jen hotelovým ,,přívozem,,protože leží na poloostrově mezi řekou a mořem. Tento hotel je úp... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-centara-ceysands-resort-spa-kalutara-sri-lanka-z1183541/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.