Hotel Centara Grand Island Resort & Spa

  Maledivy, Jižní Ari Atol

Centara Grand Island Resort & Spa

    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Resort Centara Grand Island Resort & SPA Maldives se nachází na ostrově Machchafushi, který je součástí jižního Ari atolu. Resort obklopuje nádherná sněhobílá pláž, tropické palmy vrhající příjemný stin, korálové útesy a křišťálové vody Indického oceánu. K dispozici 112 luxusně zařízených a perfektně vybavených plážových suit a vodních vil, tři restaurace jedna klubová a dva bary, bazén a lázeňské centrum SPA Cenvaree. Resort má výborné podmínky pro šnorchlování, potápění a širokou nabídku vodních sportů.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem se táhne kolem celého ostrova a vždy je to k ní jen pár kroků.

Poloha

Centara Grand Island Resort & SPA Maldives se nachází na atolu Alifu na ostrově Machchafushi, jenž je součástí jižního Ari atolu. Od mezinárodního letiště v Male je vzdálen příjemných 25 minut letu hydroplánem nebo je možná kombinace vnitrostátního přeletu 20 minut na letiště Maamigili a 15minutového transferu rychločlunem.

Zábava

Rodinný resort Centara Grand Island Resort & SPA Maldives má tři restaurace, jednu klubovou a dva bary. Skvělé podmínky zde naleznou milovníci vodních sportů, šnorchlování na místním útesu a potápění se zázemím PADI Dive Center s možností prozkoumat nedaleko potopený vrak nákladní lodi Kudhimaa. Dále mohou hosté hrát tenis, volejbal, badminton, navštívit fitness centrum, cvičit jógu, zúčastnit se některého z připravených výletů jako je výlet na lokální ostrov, večerní rybaření, pozorování západu slunce nebo jen odpočívat u infinity bazénu či zrelaxovat v lázních SPA Cenvaree.

All inclusive

Resort svým hostům nabízí Ultimate All inclusive, které zahrnuje: uvítání na mezinárodním letišti v Malé, welcome drink, vybrané druhy nápojů mezi 10:00 – 24:00, Champagne snídaně v restauraci Reef, vybrané pokrmy ve třech restauracích, 1x denně doplnění minibaru (nealko nápoje, minerální voda, pivo a 2 lahvičky vína), nemotorizované vodní sporty (motorizované za poplatek), zapůjčení šnorchlovacího vybavení, tenis (trenér za poplatek), bezdrátové připojení k internetu, vybrané fakultativní výlety (každý max. 1x za pobyt), denní kredit pro každého dospělého hosta v hodnotě 100 USD do SPA Cenvaree, potápění: 3 ponory po 45 min za týden (1 x zkušební v bazénu a 2 na moři - max 1 denně - nebo alternativní SPA)

Vybavení

V Centara Grand Island Resort & SPA Maldives je k dispozici 112 suit a vodních vil různých kategorií, tři restaurace, které podávají vybrané speciality. Restaurace Suan Bua nabízí indické, čínské a thajské pokrmy, v restauraci Azzuri Mare se specializují na italskou kuchyni a čerstvě připravené mořské plody a ryby, mezinárodní bufet s „life cooking station“ servíruje restaurace Reef. Dvojice příjemných barů Coral Bar & Lounge a Aqua s bohatou nabídkou vín a koktejlů a také vyhrazená exkluzivní klubová restaurace The Club, kde se servíruje snídaně a la carte, lehký oběd a k večeři exkluzivní pětichodové menu. Za poplatek je k dispozici po celý den služba donášky jídla až na pokoj. Dále mohou hosté využívat plaveckého bazénu, centra vodních sportů a potápění, fitness centra, tenisového kurtu či lázeňského centra SPA Cenvaree nabízejícího širokou paletu masáží a jiných procedur. K dispozici je také prádelna, obchůdek, směnárna, recepce a lékař. Samozřejmostí je pokojová služba. Resort nabízí možnost uspořádání malé koktejl recepce v knihovně.
The Club Lounge je exkluzivním místem pro klubové hosty. V zázemí klubu se nachází bazén, restaurace. Hostům je poskytnut privátní check-in a check – out. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Centara Grand Resort má pro své hosty připraveno 112 suit a vodních vil různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Beach Suity, které se nachází přímo na bělostné pláži ostrova. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Zkušenosti CK

I nejnáročnější hosté, kteří navštívili ostrovní resort Centara, si ho zamilovali a rádi se do něj vrací.

Pro děti

Hotel Centara Grand Island Resort & SPA Maldives byl dvakrát zvolen jako „Maldives’ most family-friendly resort“. Dětský bazén, dětský klub s hlídaným Camp Safari a E-Zone pro náctileté. Spousta vodních aktivit a plážových her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání nejmenších hostů za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování s vybranou stravou
 • Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • Letištní a palivové taxy
 • Asistence místního zástupce
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět (vnitrostátní přelet a transfer rychlou lodí)

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Air Marine Travel, IČ: 24289825. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Centara Grand Island Resort & Spa *****
 • Lokalita dle CK: Ari Atoll
 • Místo dle CK: Ari Atol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Centara Grand Island Resort & Spa ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 445 185
dnes zavřeno

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Centara Grand Island Resort & Spa
    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

Cena
98 810 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 445 185

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
98 810 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
688 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
338 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 228 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč