Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Charm Beach ***

Středisko

Turgutreis

Poloha

Třípatrový hotel se zahradou leží 6 km od centra Turgutreis, cca 22 km od Bodrumu a 55 km od letiště, autobusová zastávka u hotelu.

Vybavení

Elegantní lobby s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 3 bary včetně baru u bazénu a pláže, WiFi v lobby zdarma; za poplatek kadeřnictví. Bazén, dětské brouzdaliště s malou skluzavkou; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Sport a zábava

Tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, šipky, vodní gymnastika, animační programy, diskotéka; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, turecké lázně, kosmetické procedury.

Ubytování

Standardní pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, minibar, balkon nebo terasu; za poplatek trezor.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v plážovém baru, turecké speciality, odpolední kávu, čaj a zákusek, zmrzlinu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte (nápoje za poplatek).

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Tipy pro správnou volbu

- písčitá pláž s pozvolným vstupem přímo u hotelu
- ideální pro páry
- moderní interiér

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Bodrum

Sundance Resort

Sundance Resort *****, Turecko, Bodrum

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Bodrum Park

Bodrum Park ****, Turecko, Bodrum

letecky all inclusive (ultra all inclusive)