Hotel Chata Marcelka

Česko, Pardubický kraj, Dolní Morava

1/5

Dolní Morava - Chata MARCELKA

  Česko, Pardubický kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Dolní Morava
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje pouze ubytování ve vybraném studiu/apartmánu.

POLOHA

u spodní stanice lanovky Sněžník. Dolní Morava je malá obec rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku po obou stranách historické zemské hranice Čech a Moravy. Obec je známé horské lyžařské středisko. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, a právě ten je dominantou zdejšího kraje. Pod jeho vrcholem pramení řeka Morava, která celou obcí protéká od severu k jihu malebným údolím, lemovaným z obou stran dvěma zalesněnými hřbety, a rozděluje ji na moravskou a českou část.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

centrální recepce v hotelu Vista, samoobslužná restaurace, venkovní posezení, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, stolička, strava, atrakce, hřiště; úschovna kol, úschovna a půjčovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžková studia, 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), pevná lůžka nebo patrové postele, možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), vybavená kuchyňka (lednička, varná deska), telefon, trezor, obývací pokoj se sedačkou (některé APT), samostatná vyhřívaná skříňka na lyže.

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - servírované, v den příjezdu jednotné menu, další dny výběr ze 3 menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: v okolí - dětské hřiště, stolní tenis, tenis, golf, kulečník, biliár, tělocvična, bobová dráha (celoročně), lanové centrum, Disc golf Park, adrenalinové aktivity (big swing, power fun), horolezecká stěna, naučná stezka Pohádkové Česko, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, Stezka v oblacích, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět a jiné. Zima: lyžování LYŽAŘSKÝ AREÁL DOLNÍ MORAVA je nové moderní středisko pod vrcholem Králického Sněžníku. - Sjezdovky a vleky - nachází se zde celkem 5 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, kde si 'svůj' terén najde skutečně každý lyžař. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. Velmi oblíbená je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s šířkou 80 m a délkou 1200 m. - Lanovky - dvě nové moderní čtyřsedačkové lanovky Doppelmayr, 2 lyžařské vleky Doppelmayr, dětský pojízdný koberec Sun Kid, dětský kolotoč Sun Kid, lanový vlek. Lanovka U Slona délka 1124 metrů s převýšením 293 metrů, přepravní kapacitou 2400 osob za hodinu a rychlostí jízdy 2,6 m/s. Lanovka Sněžník délka 1167 metrů s převýšením 369 metrů, přepravní kapacitou 2400 osob za hodinu a rychlostí jízdy 5 m/s. - Běžecké tratě - výchozím místem běžeckých upravovaných stop je chata Slaměnka u horní stanice lanovky Sněžník. Odsud vedou upravené stopy zpět do Dolní Moravy, nebo na druhou stranu hřebene až na Návrší nad Starým Městem pod Sněžníkem. Celkem je v okolí Králického Sněžníku v návaznosti na jesenickou lyžařskou magistrálu cca 50km upravovaných stop. - Bobová dráha - se nachází u chaty U Slona, je osvětlená a má celoroční provoz. - Dětský ski park - park je uzavřený a oddělený od provozu na sjezdovce. Nachází se zde pohyblivý koberec, dětský lyžařský kolotoč, lano s unášeči. Součástí parku jsou toalety s malou ohřívárnou a přebalovacím pultem. - Sáňkařská dráha - je v provozu po zasněžených lesních cestách z horní stanice lanovky U Slona v délce 2,5 km bez jediného kroku pěšky. Jízda je povolená na sáňkách s brzdou a je doporučena lyžařská přilba.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, vstup do dětské herny a na dětské hřiště v penzionu Terezka, animační programy v penzionu Terezka (v hlavní sezóně dle aktuální nabídky), vstup na kurt vedle penzionu Terezka (tenis, badminton, nohejbal - 1 hod. denně/pokoj), úschovnu kol a lyží, místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Dolní Morava - Chata MARCELKA
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Jeseníky

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 705
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Pardubický kraj

1/ 5 2 recenzí


MUDr. Molnárová červenec 2016
Chata marcelka dolní morava. Ubytování a volnočasové aktivity vynikající, velmi špatná strava v režimu polopenze, bufet s naprosto skandálním výběrem, večeře... celá recenze

Nezávazná objednávka

Dolní Morava - Chata MARCELKA
  Česko, Pardubický kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Dolní Morava

Cena
5 530 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 705

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 530 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
1 960 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč