Hotel Chata Terezka

Česko, Pardubický kraj, Dolní Morava

Dolní Morava - Penzion TEREZKA

  Česko, Pardubický kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Dolní Morava
Cena
5 740 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 706
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování ve vybraném studiu/apartmánu bez stravy, vstup do dětské herny a na dětské hřiště, animační programy (v hotelu Vista v hlavní sezóně dle aktuální nabídky), 1 hod. denně/pokoj vstup na kurt (tenis, badminton, nohejbal), úschovnu kol a lyží, místní poplatek, parkování u penzionu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V penzionu Terezka, který je umístěný přímo naproti sjezdovky a chaty U Slona - 665 m n.m najdete ubytování ve vybavených apartmánech především pro větší skupiny, školy a rodiny s dětmi.

POLOHA

u spodní stanice lanovky U Slona. Dolní Morava je malá obec rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku po obou stranách historické zemské hranice Čech a Moravy. Obec je známé horské lyžařské středisko. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, a právě ten je dominantou zdejšího kraje. Pod jeho vrcholem pramení řeka Morava, která celou obcí protéká od severu k jihu malebným údolím, lemovaným z obou stran dvěma zalesněnými hřbety, a rozděluje ji na moravskou a českou část.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

centrální recepce v hotelu Vista, jídelna/sál, bar, konferenční služby, knihovna, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, posezení s ohništěm, hotelový trezor, pro děti - postýlka, stolička, strava, atrakce; úschovna kol a lyží, infocentrum (půjčovna elektrokol a vozítek Segway), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžková studia, 4 až 7lůžkové apartmány; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), pevná lůžka nebo patrové postele, možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), vybavená kuchyňka (lednička, varná deska), telefon, trezor, obývací pokoj se sedačkou (některé APT), samostatná vyhřívaná skříňka na lyže. 2 bezbariérové APT.

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - servírované, v den příjezdu jednotné menu, další dny výběr ze 3 menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: v okolí - dětské hřiště, stolní tenis, tenis, golf, kulečník, biliár, tělocvična, bobová dráha (celoročně), lanové centrum, Disc golf Park, adrenalinové aktivity (big swing, power fun), horolezecká stěna, naučná stezka Pohádkové Česko, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, Stezka v oblacích, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět a jiné.

Základní cena zahrnuje

ubytování, vstup do dětské herny a na dětské hřiště, animační programy (v hlavní sezóně dle aktuální nabídky), 1 hod. denně/pokoj vstup na kurt (tenis, badminton, nohejbal), úschovnu kol a lyží, místní poplatek, parkování, pro děti dárek při příjezdu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Dolní Morava - Penzion TEREZKA
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Jeseníky

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 706
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Dolní Morava - Penzion TEREZKA
  Česko, Pardubický kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Dolní Morava

Cena
5 740 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 706

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 740 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
3 220 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč