Popis

Popis hotelu Chata VlaŠky

Popis

Chata se nachází na okraji obce na velkém pozemku 2 000m2 s dostatkemticha, klidu a soukromí. Obec Vlašky je vzdálená pouze 800 m od vodnínádrže Liptovská Mara a 2 km od termálního koupaliště v Bešeňové.Gino Paradise Bešeňová s celoročním provozem se svojí léčivou vodous mimořádnými účinky je tím optimálním místem pro relaxaci aregeneraci. Vybavení chaty: velká obývací místnost spojena s kompletněvybavenou kuchyňkou, krb, zahradní posezení. Nejbližší obchod jevzdálený cca 900 m od chaty. Můžete také navštívit keltské nalezištěHavranok.

V nejbližším okolí se nachází GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ – jeden z největších slovenských termálních areálů s velkou paletou bazénů, pestrou nabídkou doplňkových služeb a spoustou zajímavých míst aktivit v okolí.

Ubytování

Ve třílůžkovém pokoji a čtyřlůžkovém pokoji, maximálně pro7 osob. Sociální zařízení je společné, koupelna a WC v 1. patře av přízemí samostatné WC.

Letní popis

Malá vesnička Vlašky se nachází blízko přehrady Liptovská Mara azároveň nedaleko hor. Jsou tedy ideálním místem pro dovolenou strávenouu vody. Na své si ale samozřejmě přijdou také milovníci hor -turistika,cykloturistika. Koupání – na pláži nebo v nově postaveném aquaparkuv Liptovském Trnovci (10 km) – minigolf, půjčovna loděk, rybaření.Krytý bazén, posilovna, jízda na koni v Liptovském Mikuláši (15 km).Turistické cíle – archeologická lokalita keltské kultury Havránok,naučné stezky Kvačianská (jedna z nejkrásnějších dolin Slovenskas vodopády, strmými skalami a starým vodním mlýnem) a Prosiecká dolina,Lúčanský vodopád, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidovéarchitektury ve Vlkolinci (památka UNESCO) a Pribylině, krasové jeskyněv Demänovské dolině, Likavský a Oravský hrad.

Bonusy

Sleva 10% v salaši Kozí vršok – platí při každé rezervaci

Hotely Východní Slovensko