Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Chaweng Garden Beach Resort ***

Výhody
  • v živém centru oblasti Chaweng
  • přímo na pláži
  • tradiční thajské masáže na pláži
Popis hotelu

V živém centru oblasti Chaweng. Přímo na pláži. Tradiční thajské masáže na pláži.

Poloha

v živém centru oblasti Chaweng. Restaurace, bary a obchody v bezprostřední blízkosti hotelu. Transfer z letiště Samui cca 15 min.

Pláž

přímo na písečné pláži Chaweng. Bar na pláži. Omezené koupání při odlivu.

Vybavení

resort disponuje 162 pokoji, lobby, restaurací s mezinárodní kuchyní, thajskými a rybími specialitami. Ve venkovním areálu se nachází bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Superior (A1A/A2A/A3A): klimatizace, minibar, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové Shino pokoje (A1B/A2B/A3B): v čínském stylu s dřevěným obložením, disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Shino suiten (A1C/A2C/A3C): prostornějsí, mezonet styl, nachází se ve vyšších patrech, obývací pokoj v poschodí, terasa, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Zahradní bungalovy (A1D/A2D): terasa se zahrádkou, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Zahradní bungalovy (A1E/A2E): s vlastním bazénem, jinak disponují stejným vybavením jako bungalovy A1D/A2D. Grand Feach bungalovy (A1F/A2F/A3F): nacházejí se v bezprostřední blízkosti pláže, jsou prostornější, jinak disponují stejným vybavením jako bungalovy A1D/A2D. Baipho Beach vilky (A1G/A2G/A3G): s bazénem a přímým vstupem na pláž, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Joker pokoje (A1S/A2S/A3S): koupelna se sprchou nebo vanou, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A.

Stravování

snídaně. Snídaně formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

na pláži se často pořádají párty. Za poplatek: fitness a široký výběr vodních sportů (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Wellness

za poplatek: tradiční thajské masáže na pláži.

Děti

vestavěný dětský bazén.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, místní kategorie: 3,5.

Dětská sleva

dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Ko Samui

Pouze hodina a půl letu z Bangkoku vás dělí od ráje v Jihočínském moři. Jemný bílý písek, zelené kopce porostlé kokosovými palmami a tropickou flórou byly také v posledních 10 letech objeveny turisty z celého světa. Odpočinek na nekonečných plážích, které uspokojí i velmi náročného klienta. Ostrov pro romantiky, ale i pro mladší generaci, která obdivuje večerní kluby či diskotéky, které nalezne ve středisku Chaweng Beach.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Ko Samui