Popis

Popis hotelu Chervò Golf Hotel and Resort San Vigilio ****

Vybavení

venkovní bazén, vnitřní bazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, pro náročné,

Popis

Moderní Hotel Chevro Golf se nachází v lokalitě San Vigilio cca 15 km od Lago di Garda a cca 11 km od zábavního parku Gardaland. Hostům je zde k dispozici recepce, bar, restaurace, wifi zdarma, wellness centrum (v provozu od 14 do 19:30, krytý bázen, sauna, jacuzzi, turecká lázeň, fitness, masáže za poplatek), parkoviště, garáž (10€/den). Dalé nabízí možnost sportovního vyžití - tenis, volejbal, fotbal, mingolf, půjčovna kol (všechny za poplatek).
U hotelových pokojů Superior Dependance je v ceně pobytu polopenze (za příplatek možnost plné penze). Apartmány jsou bez jídla, ale na místě je možnost objednat stravování.
Pobyt s malým psem je povolen za poplatek 10€/den.

typ mono A2 mono(2)

obývací část s kuchyňským koutem, dvoulůžkem a pohovkou, koupelna, terasa s posezením. Trezor, TV, wifi zdarma. Cca 33 m2. Max. 2 osoby.

typ bilo A4 bilo(4)

Patrový apartmán: obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvoulůžková ložnice, 2x koupelna, terasa s posezením. Trezor, TV, wifi zdarma, pračka, myčka. Cca 60m2, max. 4 osoby.

typ trilo A6 trilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvě ložnice, koupelna, některé apartmány mají terasu s posezením. Trezor, wifi zdarma, TV, pračka, myčka. Cca 70m2, max. 6 osob.

typ quadri A8 quadri(8)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, tří ložnice, 2x koupelna, některé apartmány mají terasu s posezením. Trezor, TV, wifi zdarma, pračka, myčka. Cca 90m2, max. 8 osob.

DBL Superior Dependance+HB double(2)

dvoulůžkový pokoj, koupelna, terasa. TV, trezor, fén, wifi, klimatizace, minibar. Cca 30-33 m2.

Vzdálenost k moři: 15000[m]

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko