Hotel Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives Resort

  Maledivy, Meemu Atol

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives

    Maledivy, Meemu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort oblíbený pro svůj přátelský personál! Oblíbený mezi potápěči!

Přehled

transfer - hydroplán ALL INCLUSIVE v ceně resort zaměřený na aktivity neobvyklé vodní vily slevy pro děti do 15 let (jen do 31.10.2022) plážové Platinum Beach bungalovy jen pro dospělé Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

148 km od letiště v Malé v těsné blízkosti nedotčených potápěčských lokalit

Poloha

Meemu Atoll, vzdálenost od letiště 148 km - transfer hydroplánem 40 minut.

Rozloha

délka cca 300 m, šířka cca 150 m.

Popis resortu

malý intimní ostrov s privátní atmosférou je rovněž vyhledávaný potápěči z celého světa, který byl otevřen po kompletní renovaci v prosinci 2019. 80 beach a water bungalovů s ikonicky řešenou střechou ve tvaru stanu.

Vybavení resortu

4 restaurace a bary, SPA centrum, bazén, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jet ski, katamarány, kanoe, rybaření, plážový volejbal, badminton, fotbal, šipky, stolní tenis, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Do 31.10.2022: Vodní bungalow (85 m2) - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka, prosklená podlaha. Možnost přistýlky. Od 01.11.2022: Beach bungalow (70 m2) - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Vodní bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky (do 31.10.2022).

Vodní bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky.

Beach bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky (od 01.11.2022).

Beach bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE, možnost příplatku na Premium ALL INCLUSIVE.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v Platinum Beach Bungalovu (jen pro dospělé nad 18 let). Od 1.11.2022 za příplatek možnost ubytování ve vodní vile nebo v Platinum Beach Bungalovu (jen pro dospělé nad 18 let).

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives ****
Lokalita dle pořadatele: Meemu Atol, Meemu Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives Resort ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 285 516
dnes 8–17 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
    Maledivy, Meemu Atol

Cena
108 650 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 285 516

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
108 650 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
39 730 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 538 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 755 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč