Hotel Citrus Hikkaduwa

  Srí Lanka (Cejlon), Galle, Hikkaduwa

3/5

Citrus Hikkaduwa

    Srí Lanka (Cejlon), Galle, Hikkaduwa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Menší hotel s příjemnou atmosférou, s výbornou polohou k poznání okolí i městečka Hikkaduwa! Pro milovníky vodních sportovních radovánek!

Přehled

ideální podmínky pro šnorchlování a potápění výhodný poměr kvality a ceny velmi přátelská atmosféra možnost příplatku na ALL INCLUSIVE

Poloha

cca 140 km od letiště cca 3 hodiny jízdy z letiště přímo na krásné pláži

Poloha

Hikkaduwa, nedávno zrekonstruovaný hotel leží přímo v rybářské vesnici u krásné pláže na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Vzdálenost od letiště v Colombu cca 140 km a cca 100 km jižně od hlavního města.

Vybavení hotelu

90 pokojů a suite. Restaurace, bar, bazén, SPA centrum, vodní sporty, katamarány, surfing, potápění, rybaření, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Superior pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Menší hotel s příjemnou atmosférou, s výbornou polohou k poznání okolí i městečka Hikkaduwa! Pro milovníky vodních sportovních radovánek!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Colombo - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

vízum 1.100 Kč na osobu, v období do 20.4.2020 vstupní vízum zdarma, pokud si klienti zažádají online (pas musí mit delší platnost než 6 měsíců), komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Citrus Hikkaduwa ***
  • Lokalita dle CK: Hikkaduwa
  • Místo dle CK: Hikkaduwa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Citrus Hikkaduwa ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 623
dnes 12–20 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Galle

3/ 5 4 recenzí


Lucka K. říjen 2016
Citrus Hikkaduwa ***+. Hotel je již starší, služby a stravování horší průměr... celá recenze


J. říjen 2016
Prohídka hotelu Citrus Hikkaduwa ***. Hotel jsem navštívila v rámci infocesty po Srí Lance. V nabídce je maximálně s plnou penzí.... celá recenze


MP říjen 2015
Říjnový odpočinek. Na hotelu je hned od začátku vidět, že je starší. Služby jsou však na dobré úrovni. ... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-citrus-hikkaduwa-galle-sri-lanka-z1568623/1092421104/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.

Nezávazná objednávka

Citrus Hikkaduwa
    Srí Lanka (Cejlon), Galle, Hikkaduwa

Cena
29 200 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 623

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
29 200 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
7 440 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
750 Kč