Hotel Club Esse Palmasera Village Resort

  Itálie, Sardinie, Cala Gonone

4/5

Club Esse Palmasera

    Itálie, Sardinie, Cala Gonone
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

bazén, venkovní bazén, bazén s mořskou vodou, zahrádka, wi-fi, pes povolen, fitness, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, animace, plná penze, Family hotel,

Popis

Resort Palmasera se nachází v blízkosti města Cala Gonone na ostrově Sardinia, přibližně 200 metrů od moře. Na pláž je možné se dostat po schodech, pro osoby na vozíčku je možné zajistit odvoz na pláž. Hosté mohou na pláži využít plážového servisu (limitovaná kapacita).
Resort se skládá ze dvou částí – Villaggio a Borgo s různými typy ubytování.
Pro hosty je k dispozici řada služeb včetně recepce, Wi-Fi připojení ve vyhrazených prostorách, 3 bazény s mořskou vodou (povinná koupací čepice), restaurace, 4 bary (jeden s panoramatickým výhledem), animační program pro dospělé a pro děti (Hero Camp pro děti od 3 do 13 let a Young Club pro děti od 13 do 18 let), sportovního zázemí (tenisové kurty, stoly na ping-pong, menší basketbalové hřiště, hřiště na kuželky), dětské hřiště, prádelna (za poplatek), vnitřní parkoviště (za poplatek), půjčovna aut, kol a člunů (za poplatek) a společenský sál. Dále mohou hosté využít nabídky zajímavých exkurzí po okolí (za poplatek).
Stravování probíhá formou plné penze (FB): snídaně, obědy a večeře formou bufetu. K obědu a k večeři jsou podávány nápoje (voda, lokální víno, světlé pivo). Pobyty začínají večeří. V jídelně se nachází také speciální jídelní kout pro nejmenší děti do 3 let, kde mohou rodiče dětem připravit jejich oblíbené pokrmy. Na vyžádání je možné zajistit pobyt pouze s polopenzí. V resortu se nachází také pizzerie (za příplatek).
Na vyžádání je možné se za poplatek 10 EUR/den ubytovat v pokoji s jedním domácím mazlíčkem malé velikosti do max. hmotnosti 20 kg. Domácí mazlíčci mají zakázaný vstup do společných prostor. Hosté musí na konci pobytu zaplatit povinný poplatek za úklid po domácním mazlíčkovi. Žádost na pobyt s domácím mazlíčkem je nutné nahlásit při rezervaci pobytu.
Na místě v resortu platí hosté starší 3 let povinnou klubovou kartu (7 EUR/den). Za děti mladší 3 let se platí povinná karta Baby Card (10 EUR/den). Dále jsou hosté povinni v hotelu zaplatit poplatek za dítě do 3 let (10 EUR/den).

DBL Village Room + FB double(2)

dvoulůžkový pokoj, koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje Palmasera Village se nachází v centrální části resortu, v blízkosti parku.

TPL Village Room + FB triple(3)

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro 3. osobu, koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje Palmasera Village se nachází v centrální části resortu, v blízkosti parku.

QPL Village Room + FB quadruple(4)

dvoulůžkový pokoj s přistýlkami pro 3. a 4. osobu (může být formou palandy), koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje Palmasera Village se nachází v centrální části resortu, v blízkosti parku.

Family Suite Village Room + FB quadruple(4)

dva vzájemně propojené pokoje pro 4 osoby s možností přistýlky pro 5. osobu, koupelna, klimatizace, TV, minibar, trezor, fén. Pokoje Palmasera Village se nachází v centrální části resortu, v blízkosti parku.

DBL Borgo Room + FB double(2)

dvoulůžkový pokoj, koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje typu Borgo se nachází ve dvoupatrových vilkách okolo bazénu.

TPL Borgo Room + FB triple(3)

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro 3. osobu, koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje typu Borgo se nachází ve dvoupatrových vilkách okolo bazénu.

QPL Borgo Room + FB quadruple(4)

dvoulůžkový pokoj s přistýlkami pro 3. a 4. osobu (může být formou palandy), koupelna, klimatizace, TV, trezor, minibar, fén. Pokoje typu Borgo se nachází ve dvoupatrových vilkách okolo bazénu.

Vzdálenost k moři: 200[m]

Základní cena zahrnuje

Cena DBL Village Room + FB double(2) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena TPL Village Room + FB triple(3) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena QPL Village Room + FB quadruple(4) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena Family Suite Village Room + FB quadruple(4) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena DBL Borgo Room + FB double(2) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena TPL Borgo Room + FB triple(3) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,
Cena QPL Borgo Room + FB quadruple(4) zahrnuje:
 • plná penze, povlečení a ručníky, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena DBL Village Room + FB double(2) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena TPL Village Room + FB triple(3) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena QPL Village Room + FB quadruple(4) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena Family Suite Village Room + FB quadruple(4) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena DBL Borgo Room + FB double(2) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena TPL Borgo Room + FB triple(3) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,
Cena QPL Borgo Room + FB quadruple(4) nezahrnuje:
 • Povinné poplatky: klubová karta, pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Název hotelu dle pořadatele: Club Esse Palmasera ****
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, DORGALI

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Club Esse Palmasera Village Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 634 816
dnes zavřeno

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Sardinie

4/ 5 39 recenzí

Jana září 2023 Očekávání z pěkné dovolené nás zklamalo. Ubytování celkem pěkné.Za celý týden nebylo uklizeno.V jídelně strašný chaos,nebylo si kde sednout.Jídlo katastrofa.K moři velice ... celá recenze

Henryetka září 2019 Problém s vedením hotelu. Měla to být krásná dovolená ke 40. výročí svatby v době od 7. do 14. 9. 2019. Mohla být, kdyby všechno nezastínilo arogantní jedn... celá recenze

Zlatka září 2019 Pochvala. Krásný hotel,pěkné ubytování v prostorném pokoji v domečcích v borovicovém háji... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Club Esse Palmasera
    Itálie, Sardinie, Cala Gonone

Cena od
13 720 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 634 816

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
27 440 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč