Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Club Hotel Aguamarina ***

Aguamarina je velice příjemný hotel, který doporučujeme pro rodinnou dovolenou. Komplex leží v blízkosti krásné písečné pláže a nabízí dobré sportovní vyžití a jiné animační aktivity.

Poloha

Aguamarina leží v severní části Menorky ve středisku Arenal d'en Castell. Centrum s obchody, restauracemi a bary několik minut chůze od hotelu. Mahon je vzdálen cca 20 km. V blízkosti hotelu autobusová zastávka se spojením do mnoha částí ostrova.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, malý obchod, kadeřnictví, TV místnost, bar, restaurace, výtah, snack bar. Bazén, terasa s lehátky zdarma, bar u bazénu.

Pokoje

Pokoje mají individuální klimatizaci, TV/sat., koupelnu/WC, telefon, balkon a trezor (za poplatek). Za poplatek možnost pronájmu ledničky. Pokoje pro 2 dospělé a 2 děti jsou s palandou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Zábava

Animační a sportovní programy pro dospělé i děti.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Krásná písečná pláž Arenal d'en Castell vzdálena 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive
  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • odpolední občerstvení v podobě snacku, káva, čaj, zákusek, zmrzlina
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby k hlavním jídlům a na barech (10.00-23.30 hod.)


Sportovní nabídka

Zdarma fitness, za poplatek tenis, minigolf, biliár, volejbalové hřiště. Na pláži řada vodních sportů. Golfové hřiště Son Parc vzdáleno 7 km.

Pro děti

Dětský bazén s vodními skluzavkami, dětský klub, hřiště, animační programy, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Od hotelu vláček jedoucí po pobřeží (za poplatek).

Internet

Počítač s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Webové stránky

http://www.clubhotelaguamarina.com

Pro handicapované

Hotel Aguamarina disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Menorca

ostrov Menorka je druhý největší z baleárských ostrovů. Menorka oplývá bujnou zelení, neporušenými přírodními celky i nádhernými plážemi. Oproti vetší Mallorce je Menorka poklidnější, má více domorodý charakter a celkově idyličtější atmosféru. Dvě hlavní centra ostrova, Mahon a Ciudadella, obě s řadou středověkých památek, tvoří typický příklad místní folklórní sousedské řevnivosti. Menorka, to je ideální lokalita pro neglobalizovanou dovolenou ve stylovém prostředí Baleárských ostrovů.

Pozn.:Popis převzat z katalogu CK Eso Travel

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Menorca