Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Club La Santa ****

Výhody
  • rozlehlý hotelový komplex - ideální pro rodiny a aktivní turisty
  • ubytování v apartmánech
  • přímo na pláži
Popis hotelu

Rozlehlý hotelový komplex - ideální pro rodiny a aktivní turisty. Ubytování v apartmánech. Přímo na pláži.

Poloha

klidná, na okraji letoviska. Komplex se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Lanzarote, přímo na písečné pláži 'La Isleta Ria de la Santa'. Rybářská vesnice La Santa se nachází v bezprostřední blízkosti. Letiště 30 km.

Pláž

veřejná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Vybavení

komplex nabízí 391 částečně renovovaných apartmánů a 96 nově postavených moderních apartmánů. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, výtah (pouze v apartmánech), bufetovou restauraci, 3 a-la-carte restaurace, 3 bary, pizzerii, supermarket a kavárnu. Ve venkovním areálu se nachází velký rekreační bazén, 3 plavecké 50 m bazény, bar u bazénu a sluneční terasa. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Ubytování

jednopokojové apartmány (D1C/D2C/D3C): s oddělenou ložnicí,s koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutkem, plynovým nebo elektrickým vařičem, trezorem (na vyžádání, za poplatek), posezením, mikrovlnnou troubou, telefonem, chladničkou, terasou. Nově zrekonstruované. Suite (D1M/D2M/D3M): se stejným vybavením jako apartmány D2C, navíc klimatizace, terasa s výhledem na moře, dvě koupelny, jedna ložnice. Pokoje jsou situovány v 1. patře. Superior Suite (D2O/D3O/D4O/D5O/D6O): se stejným vybavením jako apartmány D2C, navíc klimatizace, se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi. Pokoje jsou situovány v přízemí.

Stravování

beze stravy, snídaně, polopenze nebo plná penze. Všechny hlavní pokrmy formou bufetových stolů v restauraci Atlántico. Alternativně v restauracích: Restaurant La Plaza nebo Restaurant El Lago. Tématické večery.

Sport/aktivity

zdarma: aerobik, badminton, basketbal, plážový volejbal, box, fitness centrum, fotbal, pilates, cyklistika, plavání, squash, tenis, stolní tenis, windsurfing a jóga. Za poplatek: individuální lekce různých sportů a potápění.

Internet

internetový koutek (za poplatek) a WiFi (v určených prostorech a v suite zdarma).

Wellness

za poplatek: wellness centrum (otevřeno denně od 9.00 do 20.00 h.) s parní saunou, hydroterapií, jacuzzi, sauna, masáž, sportovní masáže a Sportherapie. Kadeřnictví.

Děti

dětské hřiště, dětská animace, dětské postýlky, dětské židličky, miniklub. Za poplatek: dětské plenky, hlídání dětí, dětské jídlo.

Zábava

denní a sportovníanimace. Večerní zábava s show a karaoke. Tematické večery.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 2 kliče (apartmány) a 4 (suite); platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Dětská sleva

dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Lanzarote

Pro tento ostrov je typická zuhelnatělá krajina. V západní části ostrova se nachází národní park Timanfaya, v severní části se nachází lávové jeskyně Jameos del Aqua a jeskyně Cueva de los Verdes, která je se svými 6 km délky největší svého druhu na světě. Na jihu ostrova se rozléhá pláž Playa Blanca s nedalekým majákem.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Lanzarote