Hotel Club Resort Atlantis

  Turecko, Izmir, Sigacik

Club Resort Atlantis

    Turecko, Egejská riviéra, Izmir, Sigacik
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotelový areál (100 000 m2) se rozkládá přímo u písečné pláže. Centrum Seferihisar je vzdáleno cca 7 km, rybářské městečko Sigacik 2 km a letiště Izmir 60 km.

Vybavení

478 pokojů rozmístěných ve 2–3patrových bungalovech. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, restaurace à la carte (rybí), několik barů, konferenční místnost, obchodní arkáda, kadeřnictví, půjčovna aut. V areálu se nachází 3 venkovní bazény (se skluzavkami, s mořskou vodou a relaxační), lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Pokoje

DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar (voda doplňována zdarma), francouzské okno, balkon. FR2/FR2P: viz DR, oddělená ložnice.

Zábava

Denní a večerní animační programy, živá hudba, umělecká vystoupení, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž u komplexu, lehátka a slunečníky zdarma. Podél pobřeží k dispozici také mola na slunění (přístup do vody po schůdcích).

Program all inclusive

Snídaně (07.30–10.00 hod.),
oběd (12.30–14.00 hod.)
a večeře (19.00–21.00 hod.) formou bufetu Pozdní snídaně (10.00–11.00 hod.) Večerní dětský bufet (19.00–20.00 hod.) Dětské občerstvení v baru Harry Potter – koblihy, vafle, ovoce (11.00–17.00) Lehký snack během dne, káva, čaj a zákusek 1× za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace) Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, tenisový kurt, šipky, stolní tenis, aktivity v rámci animačních programů (pilates, zumba, kurz břišních tanců, nordic walking, aquaaerobik), basketbal, plážový volejbal a fotbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži, škola potápění.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský bazén, miniklub (4–12 let), teens klub (13–17 let), dětský bufet v „Hradu Harryho Pottera“, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellnes

Zdarma: sauna, turecké lázně (12.00–15.00 hod.) Za poplatek: různé variace masáží a procedur, peeling v tureckých lázních

Pro handicapované

1 standardní a 2 rodinné pokoje jsou plně uzpůsobeny pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi na veřejných místech.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti Dvoulůžkový pokoj (DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Rodinný pokoj (FR2/FR2P): 4 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 3 děti Dítě do 14 let.

Doba transferu

80 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Club Resort Atlantis ****
  • Lokalita dle CK: Izmir
  • Místo dle CK: Sigacik-Seferihisar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Club Resort Atlantis ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 813 796
dnes 8–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Club Resort Atlantis
    Turecko, Egejská riviéra, Izmir, Sigacik

Cena od
20 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 813 796

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
20 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
590 Kč