Popis

Popis hotelu Club Salina Wharf Hotel ***

Popis hotelu

Qawra pláž jen 100 m. WiFi zdarma. Velký výběr apartmánů.

Poloha

klidná. Místní centrum cca 2 km. Zastávka veřejné dopravy přes silnici. Restaurace, bary a obchody cca 100 m. Letiště cca 9 km.

Pláž

veřejná skalnatá pláž Qawra cca 100 m.

Vybavení

hotel disponuje 94 pokoji s výtahy, vstupní halou s recepcí a trezory (za poplatek), restaurací, jídelnou, kavárnou, lobby barem, místností s biliárem, knihovnou a půjčovnou DVD. Venkovní areál nabízí sladkovodní bazén s vestavěným dětským bazénem a terasu na opalování s barem u bazénu (červen - září). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek.

Ubytování

Studia (B1A/B2A): klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fénem a WC, kabelová TV, telefon, trezor, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a chladničkou. Apartmány (B2B/B3B/B4B): 1 místnost, se stejným vybavením jako B2A. Apartmány (B4C/B5C/B6C): 2 ložnice, 2 koupelny, jinak se stejným vybavením jako B2A.Superior apartmány (B4E/B5E/B6E): renovované, se stejným vybavením jako apartmány B4C.Superior apartmány (B2D/B3D/B4D): renovované, koupelna se sprchou i vanou, jinak se stejným vybavením jako B2A.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Kontinentální snídaně. Večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu (dle obsazenosti hotelu).

Sport/aktivity

za poplatek: biliár.

Internet

WiFi v některých prostorách hotelu zdarma (v lobby baru a restauraci). Internetová kavárna za poplatek.

Wellness

krytý bazén s vestavěným dětský bazénem, vířivka.

Děti

vestavěný dětský bazén, dětské postýlky a dětské židličky na vyžádání zdarma. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem 'YCZE'. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR/ osoba a noc, maximálně však 5 EUR/ osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta