Popis

Popis hotelu Clubhotel Nezábudka ***

Charakteristika

velmi pěkný hotel poskytující dobré služby leží v klidném místě v Tatranské Štrbě a je vhodný k prožití klidné rodinné dovolené. Okolí hotelu nabízí turistiku, cykloturistiku, lyžování.

Ubytování

rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, SPR+WC, TV/SAT, rádio, telefon, vysoušeč vlasů.

Stravování

snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě.

Vybavení a služby hotelu

restaurace, denní bar, hotelový komplex "Vitální svět" (eukalyptová, finská, bylinková sauna, vířivka, vyhřívaná křesla, masážní sprchy), fitness, tenisový kurt s umělým povrchem, půjčovna čtyřkolek a horských kol (vše za poplatek), zahrada s ohništěm a zastřešeným krbem, úschovna kol (vše zdarma), minizoo.

Příjezd

Vlak - Tatranská Štrba 500 m. Autobus - Tatranská Štrba 250 m.

Parkování

u hotelu zdarma.

Místní poplatek

€ 0,5/ osoba/ den.

Zvíře

€ 9,7/ den.

Koupání

hotelový komplex "Vitální svět", AquaCity Poprad 20 km, aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš 40 km.

Rybolov

dvě hotelové jezírka.

Lyžování

v místě menší vlek u hotelu Rysy 300 m, areál Štrbské Pleso-Solisko 9 km.

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Východní Slovensko