Hotel Coco Palm Dhuni Kolhu

  Maledivy, Baa Atol

Coco Palm Dhuni Kolhu

    Maledivy, Baa Atol
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Architektonicky velmi zajímavý resort, který se může pyšnit takřka nedotčenými potápěčskými lokalitami! Široké pláže, hustá vegetace a nádherné smaragdově zbarvené laguny si podmaní Vaše srdce!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě slevy pro novomanžele - 100% sleva pro nevěstu (neplatí v období 27.12.19-7.1.20) možnost příplatku na ALL INCLUSIVE možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči tropický ráj benefity pro novomanžele

Poloha

124 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 124 km - vnitrostátní let 30 minut, dále pak transfer rychlolodí 35 minut .

Rozloha

délka cca 650 m, šířka cca 290 m.

Popis resortu

luxusní resort poskytující služby na nejvyšší úrovni, gastronomické zážitky a atmosféru nezapomenutelné dovolené. Leží na jednom z nejhezčích maledivských ostrůvků Dhuni Kolhu, který se pyšní širokými bělostně písečnými plážemi a těší se oblibě především mezi novomanželi na svatební cestě a velkou část klientů tvoří ti, co se sem vracejí opakovaně. 9 Ocean Front vil, 23 Beach vil, 25 Sunset Beach Vil, 27 Deluxe vil a 12 Lagoon vil.

Vybavení resortu

3 restaurace, 2 bary, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, billiard, hrací automaty, Wi-fi internet zdarma, boutique, hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Ocean Front Villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, espressom přístroj, fén, telefon, WI-FI internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Pojmenování zařizení

Ocean front villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Architektonicky velmi zajímavý resort, který se může pyšnit takřka nedotčenými potápěčskými lokalitami! Široké pláže, hustá vegetace a nádherné smaragdově zbarvené laguny si podmaní Vaše srdce!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Coco Palm Dhuni Kolhu *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 103
dnes 7.30–16 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-coco-palm-dhuni-kolhu-baa-atol-maledivy-z1566103/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.