Hotel Cocoon Maldives Resort

  Maledivy, Lhaviyani Atol

COCOON MALDIVES

    Maledivy, Lhaviyani Atol
Původní cena
75 854 Kč/os

Cena
64 244 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 165
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Cocoon Maldives se nachází na nedotčeném nádherném ostrově Ookolhufinolhu v atolu Lhaviyani 120 km od letiště v Malé v severní části Malediv. Lhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 120 km - transfer hydroplánem 30 minut. Ubytování bylo navrženo designérem Danielem Lago, který je zároveň ředitelem hotelu. Hotel nabízí spousty kagatorie ubytování: Beach Villa / Suite, Lagoon Villa / Suite, Beach / Lagoon suite with pool, Family Beach villa, Cocoon Suite. Nabízí celoroční venkovní bazén, gril, soukromou pláž, zázemí pro vodní sporty a vlastní restauraci. Cocoon Maldives poskytuje ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. U hotelu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Hostům jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary / salonky, lázeňské služby v plném rozsahu, venkovní bazén, dětský klub (zdarma), obchodní centrum, recepce hotelu s nepřetržitým provozem. Klimatizované pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. Některé mají také posezení, kde můžete relaxovat. Šálek kávy si můžete vychutnávat na terase či balkonu. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou, bidetem, župany, pantoflemi, toaletními potřebami zdarma a fénem. Bazén, šnorchlování. potápění, fitness, pronájem kol, jízda na kajaku, šipky, winsurfing, karaoke, stolní tenis, kulečník, rybaření.
ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře servírované v hlavní restauraci Odpolední svačinu s čajem/kávou od 16:30 do 18:00 Vodu v láhvi a rozlévané nápoje (limonády, pivo, víno, gin, vodka, whisky, brandy, tequila, rum, arrack a martini) - nápoje se podávají pouze od 10:00 do 24:00 (všechny nápoje zkonzumované po půlnoci jsou zpoplatněny dle nápojového lístku), vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly. Jednou denně doplňovaný minibar obsahující limonády a vodu. Zařízení pro přípravu čaje a kávy na pokoji. ALL INCLUSIVE XXL: přístup do VIP salonku na terminálu pro hydroplány po příletu na letiště v Male a asistence při odletu. Výběr prémiových vín z celého světa v hotelových restauracích a barech Neomezený výběr koktejlů a dalších speciálních drinků, čerstvých džusů, limonád, čaje a kávy Jednou denně doplňovaný prémiový minibar obsahující pivo, víno, limonády, vodu a občerstvení. Denně možnosti exkurze z nabídky hotelu 20 % sleva na lázeňské služby Jedna romantická večeře v oceňované restauraci Manta (při pobytu o min 3 nocích) Jedna barbecue večeře na pláži (při pobytu o min 6 nocích).

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Název hotelu dle pořadatele: COCOON MALDIVES *****
Lokalita dle pořadatele: Lhaviyani Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Cocoon Maldives Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 268 165
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

COCOON MALDIVES
    Maledivy, Lhaviyani Atol

Původní cena
75 854 Kč/os

Cena
64 244 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 165

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
64 243,67 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč