Hotel Coin De Mire Attitude

  Mauricius, Severní pobřeží, Cap Malheureux

3/5

Coin de Mire

    Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie, Cap Malheureux
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
All Inclusive

Otentik all inclusive: bufetové snídaně, a la carte obědy a bufetové či servírované večeře, výběr místních nápojů (voda, pivo, čaj, káva, nealkoholické nápoje, stolní víno, alkoholické nápoje místní výroby) v baru 11.00-23.00 hod., výběr nápojů v minibaru, čaj, káva a sušenky 16.00-17.00 hod.

Názor CK

Příjemný hotel u pláže s úžasným výhledem na lagunu a ostrov s majestátní skálou Coin de Mire na horizontu. Ideální poloha pro zajímavé výlety.

Poloha hotelu

hotel leží na nejsevernějším cípu ostrova, mezi rybářskou vesnicí Cap Malhereux (cca 1 km) a živým letoviskem Grand Baie (cca 4 km), hlavní město cca 35 km, letiště cca 80 km. Od pláže oddělen pouze úzkou pobřežní komunikací. Autobusová zastávka před hotelem.

Pro děti

miniklub, hlídání dětí za poplatek.

Služby za poplatek

míčky na tenis, kulečník, služby lázeňského centra, pronájem kol, plachtění, potápění (PADI potápěčské centrum v blízkosti), vodní sporty na pláži, lodní výlety na hotelovém katamaránu či jachtě, kitesurfing v blízkosti, rybaření (na vyžádání), služby prádelny, vybavení na přípravu kávy/ čaje na pokoji, humrové menu (na vyžádání) za poplatek na místě.

Stravování

polopenze, all inclusive za příplatek

Ubytování

3 typy pokojů - superior, deluxe a deluxe family. Pokoje mají klimatizaci, TV, telefon, trezor, minibar, fén, koupelnu se sprchou/ WC, terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje jsou prostornější a mají DVD přehrávač. V superior a deluxe pokojích možnost 1 přistýlky (i pro dospělou osobu), v deluxe family je možné ubytovat 2 děti do 12 let věku.

Vybavení hotelu

hotelový areál se 102 pokoji v krásné tropické zahradě nabízí recepci, lázeňské centrum SPA Attitude, restauraci, bar, 2 bazény (0,6 - 1,5 m hluboké), lehátka a slunečníky u bazénu, plážové ručníky, butik, tenisový kurt, fitness, stolní tenis, šipky, pétanque, kajak, loď se skleněným dnem, WiFi připojení v oblasti recepce a baru, TV místnost, 4x týdně večerní zábava.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Coin de Mire ***
  • Lokalita dle CK: Severní pobřeží
  • Místo dle CK: Bain Boeuf
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Coin De Mire Attitude ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 435 136
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Severní pobřeží

3/ 5 15 recenzí

Lokalita

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

Coin de Mire
    Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie, Cap Malheureux

Cena
47 430 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 435 136

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
47 430 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Svět P1490 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
2
1 490 Kč
příplatek za pojištění Svět P1501 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 100.000 - osoba
0
1 500 Kč
příplatek za pojištění Svět P980 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
990 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč