Hotel Conrad Algarve

  Portugalsko, Algarve, Almancil

CONRAD ALGARVE - golf

    Portugalsko, Algarve, Almancil
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Conrad Algarve leží v oblíbené destinaci jižního Portugalska v Algarve. Tato oblast je proslulá svými mezinárodně známými golfovými hřišťmi a skvělými restauracemi, z nichž mnohé byly oceněny Michelinskými hvězdami. Oblast je také významná nesčetným množstvím nákupních pasáží.Tento 5* hotel patří k nejmoderněji vybaveným hotelům v této oblasti. Má svůj osobitý styl a díky modernímu designu a vybavení je vhodný i pro nejnáročnější klienty. Pro hosty je k dispozici široká škála volnočasových aktivit.

Vybavení pokoje

Hotel má k dispozici okolo 155 pokojů a apartmánů, které jsou velmi prostorné. Svým moderním designem i vybavením dokáží svým hostům poskytnout opravdové pohodlí. Ke každému pokoji náleží soukromý balkon, který nabízí překrásný pohled do zahrad a na přírodní krásy v okolí.
Rádio
Přístup k internetu
Minibar
Velká manželská postel
Koupelna s vanou nebo sprchou
Fén
TV
Varná konvice
Klimatizace (centrálně ovládaná)
Trezor

Stravování

Oblast nabízí široký výběr z nejrůznějších mezinárodních kuchyní, pokrmů a nápojů. K dispozici je hned několik restaurací a barů nacházející se v blízkosti hotelu.
Gusto by Heinz Beck - gurmánské zážitky
Louro s krytým i venkovním posezením s krbem a pergolou, a s vlastní jídlenou, kde se mohou hosté účastnit kurzů vaření.V nabídce je zde převážně portugalská kuchyně.
Dále je možné využít restauraci servírující mořské plody Dado Seafood a hotelové bary i bary nacházející se přímo u bazénu.

Pláž

Veřejná písečná pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu. Molo, osušky na pláži, plážová lehátka, plážové slunečníky.

Sport a zábava

Katamarány
Kánoe
Plachtění
Plážový fotbal
Vodní lyže
Vodní šlapadla
Golf
Tenis
Parní lázně
Masáže
Posilovna
Jízda na koních
Sauna
Terasa na opalování
Vnitřní bazén
Venkovní bazén(y)

Pro děti

Dětský bazén
Dětská herna
Dětské hřiště
Dětské menu
Dětské židličky, dětský klub, hlídání v klubu, privátní hlídání

Základní cena zahrnuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji deluxe se snídaní
  • 5x green fee (2x South, 2x Laranjal, 1x North)
  • privátní transfer z/na letiště

Základní cena nezahrnuje

  • Letištní přepravu, taxy a poplatky
  • Pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
  • Přepravu a pojištění golfových bagů

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: CONRAD ALGARVE - golf *****
  • Lokalita dle CK: Portugalsko
  • Místo dle CK: Portugalsko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 886 652
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

CONRAD ALGARVE - golf
    Portugalsko, Algarve, Almancil

Cena
58 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 886 652

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
58 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 397 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
979 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč