Popis

Popis hotelu Cordial Hotel & Golf Resort ****

upřesnění

resort se nachází v rozlehlém udržovaném parku s bazénem a 18jamkovým golfovým hřištěm a tvoří ho hlavní budova s recepcí a několik dvoupodlažních budov s pokoji i apartmány

poloha / pláž

Gavorrano / centrum - 10 km, písečná pláž - 18 km, Grosseto / centrum - 40 km

vybavenost a služby

recepce (od 8.00 do 20.00 hod.), wi-fi připojení k internetu, restaurace, dětský koutek, dětské hřiště

sport a relaxace

venkovní bazén, venkovní bazén pro děti, sauna, pára, infrasauna, relaxační místnost, 18jamkové golfové hřiště*, plážový servis u moře (2 lehátka a slunečník / apartmán)

* služby za příplatek
* služby za příplatek

Stravování

snídaně

formou bohatého bufetu včetně nápojů

večeře

zpravidla servírované 4chodové menu, salátový bufet; nápoje za poplatekpoznámka

1x za pobyt 5chodové speciální menu již v základní ceně pro plně platící osobu
popis apartmánů

bilo 2/6

ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pooj s kuchyňským koutem a s možností až 4 rozkládacích lůžek, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa

vybavenost apartmánů

klimatizace, TV, telefon

výhody a nevýhody
  • výjimečná poloha v centru Toskánska
  • hotel vhodný pro golfisty
  • možnost relaxace i sportovního vyžití
  • 20 minut autem od krásných písečných pláží, plážový servis již v ceně

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Toskánsko