Hotel Corina Studios & Apartments

  Řecko, Paros, Naoussa

5/5

Penzion Corina

    Řecko, Paros, Naoussa
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Penzion Corina se nachází na okraji městečka Naoussa 200 m od kouzelné písečné pláže Agia Anargiri s pozvolným vstupem do vody. Noussa patří mezi nejkrásnější lokality Parosu. Díky svým malým domečkům v tradičně ostrovním stylu a svou malebnou pobřežní promenádou lemovanou tavernami a úzkými uličkami, si toto malé letovisko zachovalo svůj původní charakter. Jedná se o komplex dvou menších penzionů, které jsou umístěny stranou ve slepé uličce určené pouze pro pěší. Nedaleko ubytování na hlavní silnici naleznete autobusovou zastávku. V pěší dostupnosti od ubytování stojí supermarket, pekárna a několik místních taveren. Hlavní město Parikia je vzdálené přibližně 20 km.

Přehled

penzion se nachází na klidném místě ubytování vhodné pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří dávají přednost klidné dovolené vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma vkusně a moderně zařízená studia a apartmány, ubytování uspokojí i náročnější klienty

Stručná poloha

vzdálenost od krásné písečné pláže Agia Anargiri 200 m v pěší dostupnosti supermarket a taverny autobusová zastávka se nachází nedaleko ubytování

Poloha

Penzion Corina leží na okraji malebného letoviska Naoussa, které patří mezi nejkrásnější lokality ostrova Paros, díky menším domkům, které obyvatelé zachovávají v tradičním ostrovním stylu. Pobřežní promenáda letoviska je lemována tavernami nabízející speciality z čerstvých ryb a plodů moře. V úzkých uličkách s množstvím kaváren, obchůdků a tržnicí pulzuje noční život. Lodním taxi se můžete dopravit na nejhezčí pláže severní části ostrova, mezi které patří např. Kolimpithres se svým jemným pískem a kameny, které ji rozdělují na menší soukromé plážičky. Penzion je umístěn přibližně 200 m o místní krásné písečné pláže. V pěší dostupnosti od ubytování se nachází místní obchůdek se vším, co potřebujete pro svou dovolenou. Nedaleko naleznete množství taveren a kaváren. Hlavní město Parikia se svou krásnou architekturou nadchne každého, kdo touží objevovat řecké památky. Pyšní se chrámem Paraportiani z 10. století, který právem patří mezi nejznámější památky Řecka. Dále můžete navštívit archeologické muzeum, kde naleznete unikátní Parskou kroniku vytesanou do mramoru. Paros vyniká svou úchvatnou krajinou a průzračně čistým mořem. Doporučujeme půjčit si automobil a projet si tento úchvatný ostrov plný tradičních vesniček s bílými domky a modrými okenicemi. Naleznete zde mnoho kostelíků či kapliček, ale i rozmanité pláže, kde můžete v klidu odpočívat a užívat si dovolenou nebo si připlatit kurz potápění s instruktorem.

Ubytování

Corina se nachází na okraji městečka Naoussa a od místní písečné pláže Agia Anargiri leží přibližně 200 m. Jedná se o komplex dvou apartmánových dvoupatrových domků, které nabízejí svým klientům stylové ubytování v prostorných studiích a apartmánech. Penzion má vlastní bazén se slunečníky a lehátky u bazénu zdarma a vlastní bar s venkovním posezením. Zázemí penzionu je pečlivě udržované, zasazené do kvetoucí zahrady. Na začátku ulice je klientům k dispozici parkoviště pro hosty. Ubytování svým standardem uspokojí i náročnější klienty a doporučujeme ho všem, kteří vyhledávají ubytování v klidném místě s pěší dostupností rušného centra letoviska Naoussa. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou velmi vkusně zařízeny se smyslem pro detail, mají nové příslušenství a jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma.

Vybavení pokoje

Nabízíme ubytování v prostorných a moderně zařízených studiích pro 2-3 osoby a apartmánech pro 3-4 osoby. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma.

Studio pro 2 osoby

Prostorná a moderně vybavená studia pro 2 osoby jsou kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma.

Studio až pro 3 osoby

Prostorná a moderně vybavená studia až pro 3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma.

Apartmán až pro 4 osoby

Prostorné a vkusně zařízené apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma.

Stravování

Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 590 Kč/noc, polopenze 770 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Poznámka - letecká doprava

Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Corina Studios & Apartments ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 115 944
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Paros

5/ 5 1 recenzí


Sabina květen 2019
Krása. Paros je jeden z nejhezčích ostrovů Řecka. Přelom květen červen klid, na pláži pár lidí. Čisto. Moře průzračné čisté. Nefouká. Z ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-penzion-corina-paros-recko-z2115944/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií