Hotel Cronwell Platamon Resort

  Řecko, Olympská riviéra, Platamonas

Cronwell Platamon Resort

    Řecko, Olympská riviéra, Platamonas
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

V klidném prostředí mezi letovisky Platamonas a Nei Pori, do centra Platamonas s obchody, bary a restauracemi cca 1,5 km. V docházkové vzdálenosti zastávka vlaku. Dostupné zajímavosti: hrad Platamons, nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olymp (83km), vstupní vesnice Litochoro do pohoří Olymp s mořským muzeem (23km), archeologické naležiště Dion (30km), známé řecké vinice (cca 22km), Thessaloniki (Soluň, cca 110km).

Vybavení

Recepce, lobby bar s terasou, bufetová restaurace, diskotéka, konferenční prostory. V zahradě bazén, aquapark, bar u aquaparku, snack bar, à la carte taverna.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar (denně doplňovaný), TV/sat., trezor, balkon nebo terasa. JS: viz DR, obávací pokoj, oddělená ložnice. 42m2. SUF: viz DR, obývací pokoj a minikuchyňka, 2 ložnice, 2 koupelny. 68m2.

Zábava

Hotel pořádá rodinné dny (společné aktivity pro celou rodinu), denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, jednou týdně tradiční řecké trhy.

Stravování

Viz program ultra all inclusive.

Pláž

Přímo u privátní písečné pláže oceněné modrou vlajkou, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, plážový bar.

Program all inclusive

Snídaně formou bufetu (07.00–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (13.00–15.00 hod.) Odpolední snack (17.00–18.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–22.00 hod.) Nealkoholické nápoje, místní i mezinárodní alkoholické nápoje, zmrzlina a snacky (08.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: skupinová cvičení, aquaaerobik, plážový volejbal, badminton, basketbal, malá kopaná, lukostřelba, stolní tenis, šipky, fitness. Za poplatek: tenis, vodní sporty na pláži, potápění.

Pro děti

Aquapark pro děti zahrnující 3 bazény a více než 40 atrakcí (otevírací doba během dopoledne a odpoledne v hotelem určených časech), dětský klub, stolní hry, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellnes

Zdarma: v určených časech – fitness, sauna, hammam, vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi Za poplatek: masáže, kosmetika, léčebné a relaxační procedury

Internet

Zdarma: WiFi v rámci celého hotelu.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRSS): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Junior suite (JS): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Rodinná suite (SUF): 4 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 4 děti / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 16 let

Doba transferu

110 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Cronwell Platamon Resort ****+
  • Lokalita dle CK: Olympská riviéra
  • Místo dle CK: Platamonas

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 875 179
dnes 7.30–18 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Cronwell Platamon Resort
    Řecko, Olympská riviéra, Platamonas

Cena
28 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 875 179

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
28 980 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění - za dospělou osobu
2
799 Kč
příplatek za cestovní pojištění včetně rizikových sportů - za osobu
0
1 399 Kč
příplatek za připojištění C-19 - za osobu
0
240 Kč
příplatek za připojištění C-19+ - za osobu
0
490 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
290 Kč