Cubanito Ibiza Hotel

  Španělsko, Ibiza, Sant Antoni de Portmany

Hotel Cubanito Ibiza

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Ibiza, Sant Antoni de Portmany
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody nabídky
  • vyladěný hotel v kubánském retro stylu
  • lekce salsy pro hotelové hosty
  • pouze pro dospělé
Letovisko

Cala Gració

Umístění

Hotel se nachází v letovisku Cala Gració, přibližně 1 km od centra San Antonio, cca 500 m od pláže a cca 500 m od Aquaria Cap Blanc. Letiště je vzdáleno přibližně 23 km.

Pláž

Malebná zátoka Cala Alto de Porta je vzdálena cca 180 m a je přístupná po schodech. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře Cala Gració je vzdálena přibližně 500 m. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici k pronájmu za poplatek.

Hotel

Hotel pro dospělé v kubánském retro stylu svým hostům nabízí lobby, bazén s lehátky a slunečníky, restauraci, střešní bar, WiFi.

Pokoje

Pokoj typu Junior Suite má cca 25 m2, je do nejmenšího detailu vyladěný a nabízí manželskou postel, přistýlku, koupelnu, lednici značky Smeg, rychlovarnou konvici, set na přípravu kávy/čaje, bar, balkon nebo terasu s posezením.
Možno zarezervovat prostornější Junior Suite Deluxe pro 2 nebo 3 dospělé osoby se stejným vybavením.

Stravování

Beze stravy.
Za příplatek snídaně.

Rekreace

Lekce salsy.
Za poplatek masáže, tetovací salon, pronájem salonku pro privátní akce s možností karaoke.

Informace

Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Cubanito Ibiza Hotel ****
Typ pláže: písčitá, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 125
dnes 8–18 h

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.