Popis

Popis hotelu Das Stockbett ***

Název zájezdu dle CK

Hotel DAS STOCKBETT

Poloha

Hotel se nachází ve městě Katschberg v nadmořské výšce 1 640m.

Vybavení a služby

recepce, vstupní hala, lyžárna, Wi-Fi ZDARMA, parkování ZDARMA

Ubytování

2lůžkové pokoje (18 m2), 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (38 m2), vždy se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, Wi-Fi ZDARMA

Sport a zábava

100 m od lyžařského střediska Katschberg.

Stravování

Snídaně formou bufetu

Doplňující informace

Cena nezahrnuje pobytovou taxu cca 1,55 EUR/noc/osoba nad 15 let.

Výhody a benefity

V termínech 1.12-25.12.2018, 6.1.-31.1. a 10.3.-17.4.2019 Vám u pobytů na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15%.

Poznámka

MOŽNOST NÁSTUPU NA POBYTY DENNĚ.

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany