Delfin Hotel Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

Hotel Delfin

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
  • Komplex bazénů s mořskou vodou
  • Až 2 děti do 12 let zdarma
  • Možnost spojení s Porečí turistickým vláčkem
Letovisko

Poreč - Zelena Laguna

Umístění

Léty ověřený hotel je situován v parku blízko centra střediska, cca 5 km jižně od centra města Poreč.

Pláž

Přírodní pláž, místy doplněná štěrkem a uměle vytvořenými plochami na slunění, se nachází cca 150 m od hotelu; lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, restaurace, lobby bar, TV místnost, WiFi na recepci zdarma; za poplatek parkoviště (cca 1 EUR/den); komplex bazénů s mořskou vodou, dětský bazén; terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Výtah je jen v některých částech hotelu.

Pokoje

Menší dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě (přistýlka na úkor prostoru) mají vlastní příslušenství (koupelna, WC) a telefon. Za příplatek pokoj s balkonem (Doporučujeme si připlatit). Pokoje bez balkonu se nachází v suterénu.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem.
Možnost dokoupení obědů.
Hotelová restaurace
Lobby bar, Pool bar

Rekreace

Venkovní bazén se slanou vodou, vodní park pro děti 'spray park' (dětský bazén se skluzavkami a vodními efekty, dětská zóna s prostorem na opalování a hřiště)
Za poplatek v blízkém sportovním centru několik tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, možnost provozování vodních sportů, vlek na vodní lyžování, kavárna s taneční hudbou, velké zábavní středisko International Club.
Dále možnost navštívit historické centrum Poreče, aquarium Poreč nebo dochovalou a romantickou baziliku v centru Poreče a mnoho dalšího.

Informace

Parkování za poplatek 1 EUR/noc.
Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře.
Pes povolen za 16 EUR/den.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Delfin **
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Delfin Hotel Plava Laguna **
Typ pláže: molo, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 604 681
dnes zavřeno

Hodnocení

18. nejlepší hotel v destinaci Istrie

4/ 5 85 recenzí

Petra září 2023 Dovolená. Ubytování a stravování trochu problém, jinak ok.... celá recenze

Věra září 2023 Hotel Delfin. Zcela se pŕidávám k vyjádření paní Moniky k dětským skupinám, které zde byly ubytovány. Také jsme zaznamenali opakované bouchání n... celá recenze

Monika září 2023 Absolutně nevyhovujici. V hotelu bylo ubytováno hodně dětských skupin, které celé noci běhaly po chodbách a dělaly neskutečný hluk. Bouchaly na dveře, kř... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-delfin-istrie-chorvatsko-z2604681/1617150715/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Hotel Delfin
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Cena
7 849 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 604 681

Pobyt

dospělá osoba
2
7 849 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč