Popis

Popis hotelu Delfino Beach Resort & Spa ****

Výhody
  • rozšířený sportovní program
  • stravování formou all inclusive
  • hotel přímo na písečné pláži
Popis hotelu

Rozšířený sportovní program. Stravování formou all inclusive. Hotel přímo na písečné pláži.

Poloha

klidná. Restaurace a bary cca 1,1 km. Města Hammamet a Nabeul cca 6 km. Letiště Enfidha cca 64 km.

Pláž

cca 20 m od hotelové písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

komplex s 321 pokoji v hlavní budově a bungalovech v krásné zahradě o rozloze cca 100 000 m2. Přijímací hala s recepcí, 3 výtahy, hlavní restaurace s terasou, plážová/barbecue restaurace, a-la-carte restauarace (za poplatek), bary, maurská kavárna (káva a čaj zdarma, Shisha na vyžádání a za poplatek) a obchody. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény (z toho 1 relaxační bazén - pouze pro dospělé), terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 28 m2, klimatizace, telefon, sat. TV, trezor, minibar, fén, sprcha, WC, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 28 m2, balkon s výhledem na bazén nebo bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 48 m2, 2 pokoje, vana nebo sprcha, jinak jako A2A.

Pokoje v bungalovech (A2E): cca 26 m2, jinak jako A2A.

Rodinné superior pokoje (A2G/A3G/A4G): cca 56 m2, 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, vana nebo sprcha, balkon na straně do zahrady nebo s výhledem do zahrady, jinak jako A2A.

Superior pokoje v bungalovech (A2F/A3F): cca 26 m2, s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje v bungalovech (A2H/A3H): cca 57 m2, 1 pokoj, terasa s výhledem do zahrady, jinak jako A2A.

Třílůžkové pokoje (A2I/A3I): cca 28 m2, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): cca 28 m2, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky 24 hodin. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (s rezervací). Minibar je při příjezdu naplněn vodou.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, plážový volejbal, plážový fotbal, boccia, lukostřelba, šipky, fitness (od 18 let), golfové tréninkové zařízení, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek). Denní a sportovní animační program, večer show v divadle. Diskotéka. Za poplatek: kurzy golfu, tenis, plachtění a surfování. Motorizované vodní sporty (vodní lyžování; místní poskytovatel). Golfové hřiště cca 12 km.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén, sauny. Za poplatek: Spa (vstup od 16 let) s procedurami, masážemi a parní lázní. Kadeřník (na vyžádání).

Děti

samostatný dětský bazén, dětská zábava, péče o děti (4-12 let, o hlavních prázdninách navíc pro děti od 7 do 17 let), dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hlídání dětí na vyžádání a za poplatek.

Info (letecky)

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění (letecky)

turistická taxa: cca 2 až 3 TND/noc/osoba od 12 let. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Hotely Nabeul