Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Diani Sea Resort ***

Poloha

Na klidním místě v oblasti Diani Beach, 30 kilometrů od mezinárodního letiště Moi.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, zahrada, terasa, bazény, bary, centrum vodních sportů, tenisový kurt, WiFi zdarma, prádelna, směnárna, 

Pokoje

DRS: balkon, níbidek z afrického dřeva, moskytiéra, klimatizace, trezor, sprcha, WC, sat. TV, telefon, 

Zábava

Animační tým, safari, potápění.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bufetu v určených časech. V hotelu je také restaurace `a la carte

Pláž

Krásná písečná pláž přímo u hotelu.

Sportovní nabídka

Vodní sporty, potápění, jízda na vodním skútru.

Pro děti

Za poplatek: hlídání dětí, dětský klub

Extra služby

V hotelu se krom italské, řecké a mexické restaurace nachází také restaurace servírující tradiční africké, svahilské jídlo, 

Wellnes

Za poplatek: Masáže Bazén, fitness centrum

Internet

Zdarma: WiFi v celém reálu hotelu

Platební karty

VISA, American Express, Mastercard

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Jižní pobřeží

Jižně od Mombasy je nejznámější 13 km dlouhá Diani Beach, vzdálená od letiště asi 40 km. Transfer na jižní pobřeží tedy trvá déle (cca 90 min.) a jeho součástí je krátký přejezd trajektem. Také zde (jako ostatně na všech plážích Indického oceánu)je při odlivu možnost koupání v moři omezena, ale je to skvělá příležitost k procházce pískem až k samotnému korálovému útesu. Na jižním pobřeží jsou hotely dražší.

Keňa

Podobně jako sousední Tanzanie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, východ země se svažuje směrem k Indickému oceánu. Keňa je zemí nekonečných savan, ve kterých můžete pozorovat tradiční zvěř jako lvy, slony, žirafy a zebry. Odpovídá tomu větší množství rezervací a věhlasných národních parků. Nenechte si ujít místní safari v přirozeném prostředí. Pobřeží Indického oceánu je nádhernou oázou tropické idylky. Palmové háje, bělavé pláže, tyrkysové moře, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury, to vše a ještě mnohem více čeká na návštěvníky pobřeží. Také pobřežní vody Keni nabízí bohaté možnosti pozorování podmořského světa včetně korálů. Vyzkoušejte destinace jako Malindi nebo Diani Beach.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Hotely Jižní pobřeží