Hotel Dickwella Resort

  Srí Lanka (Cejlon), Matara, Dikwella

5/5

Dickwella Resort & Spa

    Srí Lanka (Cejlon), Matara, Dikwella
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Pro všechny, kdo hledají klidnou a romantickou dovolenou! Úžasná poloha na špičce výběžku!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE slevy pro děti do 14 let

Poloha

cca 210 km od letiště cca 3 hodiny jízdy z letiště na jižním pobřeží ostrova u písečné pláže

Poloha

Dickwella, na malém poloostrově na jižním pobřeží Srí Lanky, ze dvou stran obehnaný plážemi, v zahradě se vzrostlými palmami. Vzdálenost od letiště cca 210 km.

Vybavení resortu

56 pokojů, 8 suite a 12 rodinných suite. Klimatizace, 2 restaurace, 2 bary, bazén, jacuzzi, SPA centrum, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, minigolf, boutique, business centrum, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování dítěte do 14 let

Stravování

polopenze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Pro všechny, kdo hledají klidnou a romantickou dovolenou! Úžasná poloha na špičce výběžku!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Colombo - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

vízum 1.100 Kč na osobu, v období do 20.4.2020 vstupní vízum zdarma, pokud si klienti zažádají online (pas musí mit delší platnost než 6 měsíců), komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Dickwella Resort & Spa ****
  • Lokalita dle CK: Srí Lanka
  • Místo dle CK: Dickwella

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dickwella Resort ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 628
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Matara

5/ 5 2 recenzí


Michal Korbel březen 2020
Ráj na. Krásný, klidný resort umístěný na poloostrově. Dobré snídaně, bohaté večeře. Objednali jsme polopenzi, abychom vyzkoušeli streetfo... celá recenze


Michaela duben 2012
Prohlídka hotelu Dickwella resort****. Tento hotel je vhodný pro delší dovolenou nebo pro přespání při okruhu po Srí Lance. Transfer z letiště trvá cca hodinu.... celá recenze

Lokalita

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.

Nezávazná objednávka

Dickwella Resort & Spa
    Srí Lanka (Cejlon), Matara, Dikwella

Cena
34 240 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 628

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 240 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 430 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
340 Kč