Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Dimitrios Village Beach Resort ****

Výhody
  • rodinný hotel přímo na dlouhé písečné pláži
  • skvělé místo pro procházky na pláži a okolí
  • sleva pro hotelové hosty ve vyhlášené rodinné taverně
Popis hotelu

Rodinný hotel přímo na dlouhé písečné pláži. Skvělé místo pro procházky na pláži a okolí. Sleva pro hotelové hosty ve vyhlášené rodinné taverně.

Poloha

klidná. Restaurace a bary cca 100 m. Centrum města Rethymnon cca 2,5 km. Centrum letoviska Rethymnon pár minut chůze. Letiště Heraklion cca 80 km.

Pláž

přímo na dlouhé oblázkovo – písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

170 ubytovacích jednotek rozdělených do hlavní budovy a několika vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace a a-la-carte taverna s terasou a výhledem na moře (za poplatek), bar, minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu/plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Studia (A2D/A3D): cca 25 m2, kombinace obývací ložnice, vybavený kuchyňský koutek, kávovar, chladnička, sat. TV (plazma), telefon, fén, trezor k pronajmutí, klimatizace, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Apartmány (A2F/A3F/A4F): cca 28 m2, navíc samostatná ložnice, jinak stejné vybavení jako A2D.

Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E/A5E): cca 35 m2, navíc samostatná ložnice, jinak stejné vybavení jako A2D.

Mezonety suite (A2C/A3C/A4C): cca 40 m2, ložnice a obývací ložnice na dvou podlažích, koupelna se sprchou, župany, balkon, jinak stejné vybavení jako A2D.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10.00 do 23.00 h. Během podávání hlavních pokrmů místní pivo, víno a nealkoholické nápoje. Snacky, pečivo a zmrzlina od 10.30 do 23.00 h.

Sport/aktivity

zdarma: plážový volejbal, stolní tenis. V hlavní sezóně 2 až 3 večery v týdnu živá hudba v hotelu. Za poplatek: biliár. Vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma. Vysokorychlostní WiFi v celém hotelu za poplatek.

Wellness

zdarma: krytý bazén. Za poplatek: parní lázeň, masáže, sauna a vířivka.

Děti

2 samostatné sladkovodní bazény pro děti, 1 se skluzavkou. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci, dětské hřiště.

Další výhody

klienti hotelu Dimitrios Village obdrží 10% slevu v a-la-carte restauraci Seven Brothers v přístavu Rethymnon.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění (letecky)

pro cesty od ledna 2018 je zavedena pro povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě. Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta