Popis

Popis hotelu Dionysos Seaside Resort Ios ****

Poloha a popis

Dionysos Resort nabízí ubytování v komfortních pokojích s moderním ale zároveň tradičním vybavením. Rodiče s dětmi určitě ocení dětský bazén a hřište. Pokud jste sportovně založeni, tenisové kurty jsou místem pro Vás a odsud je to už jen na skok na pláž Mylopotas. Potom si už jen vybrat lehátko poblíž nově renovované restaurace Almyra a užívat koktejly, moře, slunce, pláž. Tento resort je ideální kombinací vřelé a pohostinné atmosféry se špičkovými službami.

Vybavení hotelu

Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, společenské prostory, čistírna, prádelna, úschovna zavazadel, Business centrum, herna, knihovna, zahrada, venkovní bazén, hlídaní dětí, restaurace, bar, dětský bazén, dětské hřiště, Wi-fi připojení ve společných prostorech (zdarma), parkoviště, fitness centrum, tenisový kurt

Vybavení pokoje

K dispozici jsou různé typy pokojů:

Standardní pokoje - jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, pohovkou, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, toaletními potřeby, fénem, psacím stolem, lednicí, klimatizací, Wi-fi připojením, Tv, trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře

Superior pokoje - mají stejné vybavení jako standardní pokoje s modernějším zařízením, satelitní televizi, klimatizaci, balkon nebo terasou s výhledem do zahrady

Family room - jsou 2 oddělené místnosti, vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, toaletními potřeby, fénem, psacím stolem, lednicí, Wi-fi připojením, Tv, trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 50 metrů od hotelu přes místní komunikaci
Lehátka a slunečníky za poplatek, při zakoupení polopenze lehátka na pláži Mylopotas zdarma

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Sport a zábava

venkovní bazén, tenisový kurt, fitness centrum, knihovna

Služby za poplatek

klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka

Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

TOTO UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Ios

Ačkoliv je Ios nezaměnitelný pro svůj noční život, nabízí návštěvníkům jako kontrast spoustu historických a náboženských památek a atrakcí. Proslavila ho především jeho báječná atmosféra, zábavný způsob života a atraktivní pláže, které patří mezi jedny z nejkrásnějších v Evropě. Dovolenou na tomto ostrově si vychutnají všichni bez rozdílu věku a nebo zájmů. Pro aktivní jedince je zde dostatečné sportovní a kulturní vyžití. Ti, kteří sem přijíždějí, odhodí nudu někam do vln křišťálového Egejského moře a užívají si. Pro ty, kteří mají raději klid, je tu nespočet krásných pláží, zátok a míst k odpočinku.

Opustíme-li moderní život, objevíme ostrov Ios jako starověké místo, jehož obyvatelé nezanevřeli na tradice. Ios se svými kostelíky, 15 větrnými mlýny a krásnými písčitými plážemi vytváří malebný celek kykladského souostroví stvořený k prožití příjemné a nezapomenutelné dovolené.

Mylopotas

Cca 1,5 km od hlavního města Chora se nachází nejfrekventovanější a nejznámější pláž Mylopotas, která je řazena mezi 20 nejlepších písečných pláží v Evropě. Celý kilometr dlouhá písečná pláž se sportovním vyžitím, obklopená horami, je lemována kavárnami, tavernami a restauracemi, které vyzývají k příjemnému posezení, kde si můžete vychutnat místní řecké speciality, dobrou řeckou kávu pro osvěžení či večerní drink v místních barech, diskotékách, které se nacházejí převážně mezi pláží Mylopotas a hlavním městem Chorou.

Transfer z přístavu cca 15 min.

Gialos (Yialos)

Malé středisko s menším přístavem přezdívaným Malá Malta. Středisko Gialos je vzdálené asi 800 m od hlavního města Chora, je známé svou pláží Gialos, pro svůj bílý písek a třpytící se vodu, která láká ke šnorchlování a k potápění. I zde se můžete osvěžit studeným nápojem v jednom z místních kafé-barů, umístěných na přímořské promenádě, nebo navštívit obchůdky a restaurace. Místní pláž nabízí možnost vyzkoušet různé vodní sporty. Z přístavu vyplouvají výletní lodi na různá místa pobřeží, časté lodní spojení na trase Mykonos– Ios–Santorini.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Ios