Popis

Popis hotelu Diwane Hotel & Spa ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Diwane Hotel v oblasti Marrakesh. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace, 2 výtahy, vstupní hala a recepce. Personál v tomto hotelu mluví arabsky, francouzsky, španělsky, holandsky, německy, rusky, italsky a anglicky. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . U bazénového baru nabízíme osvěžující drinky. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, služby prádelny, trezor, pokojovou službu a domovníka zajišťujícího služby. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost s následujícím vybavením a službami: přístup k internetu. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Hotel má 2 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Diwane Hotel si můžete vychutnat také turecké lázni, relaxační místnost či lázně.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Maroko

Maroko je perlou přírodních zajímavostí a tradiční kultury na pomezí západního světa, exotiky, orientu a hlavně islámu. Náboženství je v této zemi Maghrebu nejvíce benevolentní, a proto lze využít otevřenosti místního prostředí k cestovatelským toulkám. Nejvíce lákavé jsou místní přírodní kontrasty několika biomů subtropického pásu naší planety. Na jih země zasahuje nekompromisně největší světová poušť Sahara. Směrem na sever přechází ve Vysoký Atlas s nejvyšší horou země Džabal Tubkal se svými 4 167 m n. m. Díky vysoké nadmořské výšce je Atlas v zimě pokryt sněhem. Přes Nízký Atlas se dostáváme k úrodným nížinám středomořského a atlantského pobřeží. Centra kultury a pamětihodností v Maroku jsou zejména vnitrozemský Marrákéš, hlavní město Rabat a pobřežní Agadir nebo Casablanca. Maroko je zemí poznání, přírodních krás a svérázné kultury.

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Hotely Maroko